Temat: 1 mniej....

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,wid,8065332,wiadomosc.html?ticaid 172b http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,wid,80653...tml?ticaid 172b

2

Odp: 1 mniej....

ciekawe co oni produkowali ja popieram chłopaków jeśli robili to dobrze dorobili sobie i innym przy okazi pomagali budować masę :-D

3

Odp: 1 mniej....

ja uważam ze to dobrze.
wg mnie mlodym ludziom potrzebna jest edukacja na temat tego sportu a sterydy powinni tylk ozawodowcy brac, a nawet dla nicj nie jest to wskazane.
Ja nigdy nie koksowalem, ale za to wpajałem sobie dużo wiedzy na temat treningu, diety, suplementacji, biologii, fizjologi itd itd itd i osiągam całkiem zadowolajace wyniki.
także ja jestem przecwiwnikiem sterydów i popieram takie akcje

4

Odp: 1 mniej....

a ja nie
Kilburn_2003b jak nie za 2 lata to za 5 sięgniesz po doping, gwarantuje ci to:D
ile było takich co mówili ze nie bede brali.....

5

Odp: 1 mniej....

noto maja chłopaki walka

6

Odp: 1 mniej....

oni sobie jakimś chałupniczym sposobem to robili :badgrin: ciekawe jakichj składników uzywali, mozna by sie z kolesiami skontaktować to by dali przeipis i by sie zamieściło na forum Ale pozatym STYERYDY są ZLE :evil: :badgrin:

7

Odp: 1 mniej....

 STYERYDY są ZLE  :evil:   :badgrin:

to jets forum kulturystyczne! forum dla amlych chłopców mamusi jest chyba gdzie indziej; jak nie masz nic do npisania nie pisz wcale

8

Odp: 1 mniej....

bardzo dobrze sie stalo, nie wiadomo co za gówno sprzedawali.........a później są sytuacje gdzie koleś dostał jakiejś dziwnej choroby po metce itd

9

Odp: 1 mniej....

ej VANG niemusiales tak ostro sie wypowiadac, to jest przeciez taki dzial w którym kazy chyba moze sobie coś powiedziec...

10

Odp: 1 mniej....

VANG chyba nie sQmal dowcipu

11

Odp: 1 mniej....

a co ot było oster? tylko każdego jzu chyba denerwują takie wypoiwiedzi o koksach ze są zle hah.
byly są i beda elementem kulturystyki wiec nie piszcie czegoś w tym stylu

12

Odp: 1 mniej....

Oni robili Arnoldo-Kleey towar, ludzie lol po takich sterydach to sobie mozna lol .

13

Odp: 1 mniej....

poprostu kondradzik pewnie jest na cyklu a jak to bywa troche nerwy puszczają trzeba przymknąć oko <lol> hrhrhr :

14

Odp: 1 mniej....

poprostu każdy ma swoje zdanie, i jeżeli wypowiada je w knajpie to wedlog mnie git,ale to tylko moje zdanie rozumiem jeżeli by kogoś to denerwowało gdyby to zdarzyło sie w innych dzialach typu doping,dieta czy trening

15

Odp: 1 mniej....

a ja zaluje ze sie nie dowiedziałem o nich szybciej bo bym sobie to przetestował

16

Odp: 1 mniej....

PAkerzy co wy pierd.... jeżeli towar szedł az na taka skale to nie był lipny lecz zajebisty i tańszy i to na pewno nie w domowych warunkach tylko przy uzyciu odpowiednieggo sprzętu do produkcji takiego towaru

17

Odp: 1 mniej....

Martinnn nie martw sie jeszcze dla mnie na cykl za wcześnie za 3 lata tak ale nie teraz