51

Odp: 6W

najlepiej to na czczo, ale jak masz jeszcze trening to bys musial sobie to dobrze rozlozyc.....
możesz robić aeroby po treningu normalnym jak i po samej szostce......

Ale są wakacje jak nie pracujesz to lepiej na czczo......

52

Odp: 6W

Ja robie rano na czczo efekty są najlepsze i latwiej sie robi z pustym zoladkiem.
dziś 15 dzien, ciagle walcze 8) aeroby przed 6w to tylko najwyzej w ramach rozgzewki ale nie za dużo bo Ci sil ClawsonSea nie starczy :badgrin:

53

Odp: 6W

zauważyłeś jakieś wieksze zmiany po 15 dniach... ubyło ci w pasie? chciałem zrzucić troche brzucha

54

Odp: 6W

po 15 dniach 2cm big_smile w gurnej czesci juz piękny kaloryfer nadole jeszcze nie ale jeśli wytrwam to na bank sie pojawi.
8)

55

Odp: 6W

No niezle... Juz nie mogę sie doczekać zeby zacząć big_smile big_smile

56

Odp: 6W

Nie ukrywam, ze jest to bardzo ciezki trening, nie dla poczatkujacych - jarzabekkk przygotuj sie na mocne zakwasy na brzuchu .....

57

Odp: 6W

spoko, kiedyś często trenowałem brzuch.... dopiero w tym roku zasiedziałem sie troche Jak bede w polowie 6w to podzielę sie wrazeniami

58

Odp: 6W

nom ja niezabardzo jechałem z brzuchem, i robie 6w coprawda jestem dopiero na 5 dniu, ale zakwasy sie narazie niepojawiaja big_smile

59

Odp: 6W

ja na Twoim miejscu bym sie nie cieszył 8) jak nie masz zakwasów a nigdy brzucha nie robiłeś to znaczy ze zle ćwiczysz i nie bedzie efektow, sprobuj mocniej napinać mięśnie i przytrzymuj 3s 8)

60

Odp: 6W

robiłem brzuch, ale tylko troche, niemam zadnych zakwasów po cwiczeniach, ale zato odczowam bole miesni podczas cwiczen.

a i cwiczenia wykonuje dobrze

61

Odp: 6W

RusselPol mam tak samo i tez robie dokładnie cwiczenia jestem na etapie 1 dnia i podczas cwiczen EStacyami napier..... i to ostro

62

Odp: 6W

hehe ty na 1 dniu, a ja dopiero 5, ciekawe co powiem jak ebde na tym co ty
Jak mnie tka boli, to mam ochote normalnie rpzerwac, ale wtedy zawsze se mysle, ze jak niezrobie teraz to nigdy i ostro jedziemy big_smile

63

Odp: 6W

heh powiem ci jedno ja juz w czerwcu robiłem cale 42 dni i do damego końca bolalo!!! ale chlopie warto jak nic troche pocierpieć bo są efekty

64

Odp: 6W

jeśli boli poczas treningu to OK znaczy jest jak ma byc big_smile Jakie macie postępy RusselPol i Davida po 5 i 1 dnich widać coś u was ?

65

Odp: 6W

no wydaje mi sie ze narazie jest dobrze, widać conieco, ale malutkie, zobaczymy za wiecej dni big_smile

66

Odp: 6W

4 dzien, zarysowuje sie gora 8)

67

Odp: 6W

zobaczysz po 4 dniu... naprawdę warto tylko po treningu nie jedzcie kanapki ze smalcem bo to mija sie z celem.
Polecem przed zrobić jeszcze jakieś aeroby, ja np nwalam na skakance 15-2 min a potem 6w...caly mokry jestem...

68

Odp: 6W

nielubie smalcu, wiec niebede jadl, i niemam skakanki

69

Odp: 6W

czytając wasze posty i wrazenia z etapów robienia 6w az sam postanowiłem od dziś wziasc sie za siebie i sprawić sobie niezły wycisk big_smile

70

Odp: 6W

sproboj a zobaczysz...tylko moze jutro trudno bedzie ci sie oddychać lub smiaac big_smile zakwasy rulezzzz

71

Odp: 6W

ja tam zakwasów niemialem, ale zato boli i to bardzo jak robie, jestem na 8 dniu, a to dopiero rozgrzewka, potem sie zaczyna meka, juhs teraz mam ochote zrezygnować bo tak boli, a ciekawe co bedzie potem neutral.
Ale narazie jadę ostro z koksem, niepoddam sie tak latwo, to wkoncu moja psychika big_smile

72

Odp: 6W

Wszedlem sie podzielić info co do mego 1 dnia:D brzuch mnie nawet tak nie boli (jak narazie okarze sie jutro rano czy zakwasy dadzą znac o sobie big_smile) ale caly czas czuje napiete mięśnie brzucha,a o udach juz nie powiem przez dobre 3 godziny po wykonaniu wszystkich cwiczen chodziłem na miękkich nogach big_smile
Mam PYTANIE!!!! Czy wykonując dana serie cwiczen musze opuszczać plecy np. na dywan po każdym powtorzeniu czy maja one byc caly czas w powietrzu a pracować maja tylko nogi,bo mozna tak wywnioskować oprócz cw. 6??? Ja zrobiłem z opuszczaniem pleców bo to byla by juz wogole katorga big_smile

73

Odp: 6W

ja dopero jestem na starcie zrobiłem dzisiaj pierwszy dzien podczas 6 powtorzenia w każdej serii brzuch niezle napitala

74

Odp: 6W

Ja tez zrobiłem pierwszy trening 6W mysle ze do końca wytrzymam . W ostatnich powturzeniach niezle napierdala jak skończyłem to byłem caly spocony.
dołożę do tego 15 min skakanki i moze da efekt

75

Odp: 6W

heh po 1 dniu myslisz ze wytrzymasz, tesh tak myslalem.
Narazie sie trzymam, ale z każdym dniem jest coraz gorzej, i nachodzą mnie mysli zeby przerwać a jestem dopiero na 8 dniu