1

Temat: PROHORMONY

Wtam mam pytanko ćwiczę od 5 miesięcy 5 razy w tygodniu po 3 godziny u?ywa3em już supergaina 41 firmy mlo i kreatyny 1 olimpu
zastanawia3em sie nad sprowadzeniem prohormonu z U.S.A ponieważ słyszałem, że u nas nie można go dostać na legalu. Ponieważ mam duże kłopoty z nabraniem masy. Dokładnie chodzi mi i środek uniwersał Animal Stack ale na ile to jest bezpieczne i jakie są efektu uboczne. Prosze o rade odnośnie prohormonow i tego orodnaka. Za posty z gory dziekuje.

2

Odp: PROHORMONY

prohormony saa

skoro w polsce są nielegalne to i jak je zamówisz z usa to tez beda nielegalne

poproś w dzialach doeta, treing i suplementacja o rozpisanie planów żywieniowych i treningowych dla siebie

3

Odp: PROHORMONY

ale jak ze skutkami ubocznymi ??

4

Odp: PROHORMONY

5

Odp: PROHORMONY

jeśli prohormony cie interesują to polecam stronę www.suple.us Prohormony są bezpieczniejsze nizsterydy bo nie maja praktycznie skutków ubocznych Niezla alternatywa.

6

Odp: PROHORMONY

Akurat tak sie składa ze Animal Stack jest dopuszczony na polski rynek ma polskie opisy i tak dalej . Sam prowadzę dwa sklepy z odzywkami i mam to nieraz na polce.

7

Odp: PROHORMONY

Z tego co wiem, kiedyś w Animalu byly PH, co prawda niewiele, ale byly.
Od jakiegoś czasu nie zauwazylem, by dodawali do stackow PH.
Czy coś wyszlo nowego?

8

Odp: PROHORMONY

prohormony są w ANIMAL STACKU, natomiast w ANIMAL STACKU 2 ich nie ma

Power na polce masz napewno Animal Stacka 2 czyli wolnego pd ph

choć są w Polsce sklepy w którym Animal Stack i Animal Test (oba z ph) stoja na polce, ale tak czy owak - legalne to nie jest

9

Odp: PROHORMONY

w usa są zakazane a w polsce jest kilka konkretnych tytułów np 17 i 19 methyl ze sci fita

10

Odp: PROHORMONY

17-Methyl D Stack EX 6 ..........
MARIE możesz coś napisać o tym wiecej, czy coś słyszałeś czy polecasz...czy lepsze od M1T?

11

Odp: PROHORMONY

Sie robi szefie Oto skład tego specyfiku na 1 kaps i komentarze (nie rozpisując sie):

1) 17a-methyl-17b-hydroxyestra-4,9 (10) dien-3-one - 3mg methyl-dien
Zwiazek ten konwertuje do 19-nortestosteron, czyli do nandrolonu jeżeli chodzi o stopień konwersji oraz ilość przyswojenia, to ilość zalosna biorąc poprawke, ze to -dion, a nie -diol, to tymbardziej ilość zalosna.

2) 5-Alpha-Androstane3, 17 Beta Diol - 100mg 5aa-diol
Zwiazek ten w organizmie konwertuje do DHT, czyli do Dihydrotestosteronu. Normalnie zwiazek silnie androgeniczny, zwłaszcza 5aa (zbyt wielki wzrost estrogenu). Jeden plus, ze to -diol. Jednak przy tej ilosci... kolejna porazka.

3) 4-Androstenediol - 100mg 4ad-diol
Zwiazek ten konwertuje w organizmie do testosteronu. Ten natomiast niesie za sobą pewne ryzyko, gdyż w dużej ilosci konwertuje do estradiolu i DHT co powoduje estrogenowe i androgeniczne skutki uboczne (znane z autopsji). Plus, ze -diol (wyzszy stopień konwersji). Dawkowanie 150-3 mg, a wiec ilość zanizona.

4) Milk Thistle (80% Silymarin) - 500mg
Domniemana ochrona na watrobe. biorąc poprawke, ze to wszystko methyle, to moim zdaniem środek lightowy, az zakrawa na placebo big_smile
------------------------------
PODSUMOWANIE
------------------------------
Opakowanie w ilosci 6 kaps kosztuje w granicach 200zl. By cykl był sensowny, a ilosci soku dały jakieś efekty potrzeba 3 opakowań ponad 600zl + dieta wysokobialkowa + odzywki + oslonki... Cykl zamknąłby sie w ok. 1 zl. Za 1000zl mozna zrobić juz fajny cykl z lepszymi efektami niz po PH i z mniejsza szkodliwością dla watroby. Reasumujac. biorąc pod uwagę cene/ilosc/efekt... M1T lepsze big_smile

12

Odp: PROHORMONY

1000zl ;O....i wszystko jasne

13

Odp: PROHORMONY

rus1u mialem na polce i jedno i drugie i caly czas mam . Jezlei ktoś chce wystarczy do mnie napisac.
Nie ma przepisów zabraniających handlu tymi substancjami tak jak to jest w usa.

14

Odp: PROHORMONY

A co sadzicie na temat DIOL XS firmy SPORTSONE??

15

Odp: PROHORMONY

sory ale to dzial doping a nie suplementy

16

Odp: PROHORMONY

przeciez diol xs to ph

17

Odp: PROHORMONY

Najmarniejsze PH

18

Odp: PROHORMONY

no ale nie suplement, wogole to sam sie zastanawiam nad ph, tylko nie wiem co wybrać i czy wogole warto

19

Odp: PROHORMONY

Ciekawe, jaki masz wybor?

20

Odp: PROHORMONY

ironiczne pytanie, związane z banem na ph?? czy pytasz nad czym sie zastanawiam, jeżeli to drugie to podaj swoje zdanie, i napisz co myslisz o ph ze scifita i universala

21

Odp: PROHORMONY

Prohormony to strata kasy. Lepsze sa mocne substancje.

DoktorDoping.pl - apteczne sterydy bez recepty. Anaboliki, koks.