1

Temat: jak dlugo brac kreatyne?

siemka mam pytanko biorę ta kreatynę vitalmaxa i sie chce dowiedzieć jak długo mogę ja brac? potrzebna jest jakas przerwa czy jak? biorę ja codziennie 5g i starczy mi tym sposobem na 2 miechy... mam brac 2 miechy caly czas czy moze wziasc miesiąc potem miesiąc przerwy i znowu miesiac? jak myslicie?

2

Odp: jak dlugo brac kreatyne?

6 tygodni to optymalny czas

Odp: jak dlugo brac kreatyne?

bierz 2x5 g

4

Odp: jak dlugo brac kreatyne?

musisz sam poeksperymentować z czasem i ilością ale nie przekracza sie długości 6 tyg

5

Odp: jak dlugo brac kreatyne?

vitala bież w dni treningowe 10g a w nietreningowe 5g ( w tym 10g rozbij na dwie porcje ) możesz ja tak stosować bo jej dużo jest i tanio a na cykl powinno stykać

6

Odp: jak dlugo brac kreatyne?

Doklanie, 5-6 tygodni to najlepszy czas dla cyklu kreatynowego, warto również zaopatrzyć sie w glutaminę - ten aminokwas jest swietny ! Nie zapomnij oczywiście o piciu 2-3 litrów wody dziennie !

7

Odp: jak dlugo brac kreatyne?

wielkie dzieki dlatego biorę 5g zeby mi na dluzej starczyło bo nie mam zbytnio dużo kasy zeby tak brac ale skoro mówicie zebym brał w dni treningowe 10g a normalnie 5g to sie zastosuje i mam jeszcze jedno pytanko: po kreatynie są spadki i czy mozna jakoś im zapobiec lub chociaż w jakimś stopniu zlagodzic?