1

Temat: List do Bravo

elo elo 3 2 0Na pewno juz ktoś zbadał temat z listem do bravo na insomce.
zróbmy coś podobnego tylko lepszego.
Zabawa polega na tym, ze każdy dopisuje 2 slowa po wypowiedzi, ktora jest powyżej i wychodzi z tego piękny list, który wyślemy do Bravo.
Jedna prosba: zachowajmy porzadek- interpunkcja, i kopiujemy poprzednia wypowidz.
ZaczynamKoffana redakcyjo,

2

Odp: List do Bravo

Koffana redakcyjo, bardzo chciałbym

3

Odp: List do Bravo

Koffana redakcyjo, Bardzo chciałbym kupić wibrator

4

Odp: List do Bravo

Koffana redakcyjo, bardzo chciałbym posdrowic Was na wstępie

5

Odp: List do Bravo

Koffana redakcyjo,bardzo chciałbym kupić wibrator odbytniczo - rehabilitacyjny

6

Odp: List do Bravo

Koffana redakcyjo,bardzo chciałbym kupić wibrator odbytniczo - rehabilitacyjny, który zapewneKORAL nie zmieniaj wersji

7

Odp: List do Bravo

'' ''!Koffana redakcyjo,bardzo chciałbym kupić wibrator odbytniczo - rehabilitacyjny, który zapewnepomoze mi w leczeniu

8

Odp: List do Bravo

Koffana redakcyjo,bardzo chciałbym kupić wibrator odbytniczo - rehabilitacyjny, który zapewne pomoże mi w leczeniu schorzenia jamy ustnej

9

Odp: List do Bravo

'' ''!Koffana redakcyjo,bardzo chciałbym kupić wibrator odbytniczo - rehabilitacyjny, który zapewne pomoże mi w leczeniu schorzenia jamy ustnej którego nabawiłam sie

10

Odp: List do Bravo

Koffana redakcyjo,bardzo chciałbym kupić wibrator odbytniczo - rehabilitacyjny, który zapewne pomoże mi w leczeniu schorzenia jamy ustnej, którego nabawiłam się podczas moich dwunastych urodzin

11

Odp: List do Bravo

Koffana redakcyjo,bardzo chciałbym kupić wibrator odbytniczo - rehabilitacyjny, który zapewne pomoże mi w leczeniu schorzenia jamy ustnej, którego nabawiłam sie podczas moich dwunastych urodzin spędzonych w

12

Odp: List do Bravo

'' ''!Koffana redakcyjo,bardzo chciałbym kupić wibrator odbytniczo - rehabilitacyjny, który zapewne pomoże mi w leczeniu schorzenia jamy ustnej, którego nabawiłam sie podczas moich dwunastych urodzin spędzonych wfabryce chałwy

13

Odp: List do Bravo

Koffana redakcyjo,bardzo chciałbym kupić wibrator odbytniczo - rehabilitacyjny, który zapewne pomoże mi w leczeniu schorzenia jamy ustnej, którego nabawiłam sie podczas moich dwunastych urodzin spędzonych w fabryce chałwy z psiapsiulkami

14

Odp: List do Bravo

Koffana redakcyjo,bardzo chciałbym kupić wibrator odbytniczo - rehabilitacyjny, który zapewne pomoże mi w leczeniu schorzenia jamy ustnej, którego nabawiłam sie podczas moich dwunastych urodzin spędzonych w fabryce chałwy z psiapsiulkami jako automaty do lodow

15

Odp: List do Bravo

Koffana redakcyjo,bardzo chciałbym kupić wibrator odbytniczo - rehabilitacyjny, który zapewne pomoże mi w leczeniu schorzenia jamy ustnej, którego nabawiłam sie podczas moich dwunastych urodzin spędzonych w fabryce chałwy z psiapsiulkami jako automaty do lodow co bardzo

16

Odp: List do Bravo

Koffana redakcyjo,bardzo chciałbym kupić wibrator odbytniczo - rehabilitacyjny, który zapewne pomoże mi w leczeniu schorzenia jamy ustnej, którego nabawiłam sie podczas moich dwunastych urodzin spędzonych w fabryce chałwy z psiapsiulkami jako automaty do lodow co bardzo zdenerwowało kierownika.

17

Odp: List do Bravo

Koffana redakcyjo,bardzo chciałbym kupić wibrator odbytniczo - rehabilitacyjny, który zapewne pomoże mi w leczeniu schorzenia jamy ustnej, którego nabawiłam sie podczas moich dwunastych urodzin spędzonych w fabryce chałwy z psiapsiulkami jako automaty do lodow co bardzo zdenerwowało kierownika.
Dlatego postanowiłam

18

Odp: List do Bravo

Koffana redakcyjo,bardzo chciałbym kupić wibrator odbytniczo - rehabilitacyjny, który zapewne pomoże mi w leczeniu schorzenia jamy ustnej, którego nabawiłam sie podczas moich dwunastych urodzin spędzonych w fabryce chałwy z psiapsiulkami jako automaty do lodow co bardzo zdenerwowało kierownika.
Dlatego postanowiłam kupić kierownikowi

19

Odp: List do Bravo

Koffana redakcyjo,bardzo chciałbym kupić wibrator odbytniczo - rehabilitacyjny, który zapewne pomoże mi w leczeniu schorzenia jamy ustnej, którego nabawiłam sie podczas moich dwunastych urodzin spędzonych w fabryce chałwy z psiapsiulkami jako automaty do lodow co bardzo zdenerwowało kierownika.
Dlatego postanowiłam kupić kierownikowi sztuczna pochwę

20

Odp: List do Bravo

a także ..

21

Odp: List do Bravo

Koffana redakcyjo,bardzo chciałbym kupić wibrator odbytniczo - rehabilitacyjny, który zapewne pomoże mi w leczeniu schorzenia jamy ustnej, którego nabawiłam sie podczas moich dwunastych urodzin spędzonych w fabryce chałwy z psiapsiulkami jako automaty do lodow co bardzo zdenerwowało kierownika.
Dlatego postanowiłam kupić kierownikowi sztuczna pochwę a także olejek dla

22

Odp: List do Bravo

Koffana redakcyjo,bardzo chciałbym kupić wibrator odbytniczo - rehabilitacyjny, który zapewne pomoże mi w leczeniu schorzenia jamy ustnej, którego nabawiłam sie podczas moich dwunastych urodzin spędzonych w fabryce chałwy z psiapsiółkami jako automaty do lodow co bardzo zdenerwowało kierownika.
Dlatego postanowiłam kupić kierownikowi sztuczna pochwę a także olejek dla mojej papsiuly ktorej...

23

Odp: List do Bravo

Koffana redakcyjo,bardzo chciałbym kupić wibrator odbytniczo - rehabilitacyjny, który zapewne pomoże mi w leczeniu schorzenia jamy ustnej, którego nabawiłam sie podczas moich dwunastych urodzin spędzonych w fabryce chałwy z psiapsiółkami jako automaty do lodow co bardzo zdenerwowało kierownika.
Dlatego postanowiłam kupić kierownikowi sztuczna pochwę a także olejek dlamojej psiapsiuly której psiocha nie byla golona od lat...

24

Odp: List do Bravo

Koffana redakcyjo,bardzo chciałbym kupić wibrator odbytniczo - rehabilitacyjny, który zapewne pomoże mi w leczeniu schorzenia jamy ustnej, którego nabawiłam sie podczas moich dwunastych urodzin spędzonych w fabryce chałwy z psiapsiółkami jako automaty do lodow co bardzo zdenerwowało kierownika.
Dlatego postanowiłam kupić kierownikowi sztuczna pochwe, a także olejek dla mojej psiapsiuly, której psiocha nie byla golona od lat pumeksem i papierem ściernym

25

Odp: List do Bravo

Koffana redakcyjo,bardzo chciałbym kupić wibrator odbytniczo - rehabilitacyjny, który zapewne pomoże mi w leczeniu schorzenia jamy ustnej, którego nabawiłam sie podczas moich dwunastych urodzin spędzonych w fabryce chałwy z psiapsiółkami jako automaty do lodow co bardzo zdenerwowało kierownika.
Dlatego postanowiłam kupić kierownikowi sztuczna pochwe, a także olejek dla mojej psiapsiuly, której psiocha nie byla golona od lat pumeksem i papierem ściernym tylko czasami ciosana scyzorykiem...