1

Temat: oxandrolone - jak dlugo schodza efekty

ciekawi mnie to jak długo po cyklu z oxandrolonu zostaje sila ktora sie zdobywa na cyklonie, no bo oxa jest typowym sokiem na sile.. czy to taki impuls tylko i zlatuje sila po odstawieniu, czy moze mozna duza ilość z niej zatrzymac, czymś moze podtrzymać czy cos..

2

Odp: oxandrolone - jak dlugo schodza efekty

ciul usunolem przez przypadek post insy.. sorki..

3

Odp: oxandrolone - jak dlugo schodza efekty

heheh, no to kamilmiecz prosimy o ponowna wypiowiedz ;mile widziane tez TMQ i inni.. wszystcu ktozy mieli stycznosc.. bo naprawdę mnie to ciekawi.

4

Odp: oxandrolone - jak dlugo schodza efekty

masz oxe w soku??? napisałem ze ogólnie to sprawa indywidualna   , ale rzeczywiście miesien i wage choć nie duza czasem 4,5 kilo przy dobrych wiatrach , mozna spokojnie utrzymać , ja jestem zwolennikiem stosowania jej na mosty , przypomnę ze milym dodatkiem jest kreta, a jak długo hmm jak poimprezujesz kilka dni na wodce to spadki zaliczysz nawet jak czysty jesteś 'ludek'

5

Odp: oxandrolone - jak dlugo schodza efekty

Ja mialem 2 tygodnie ciągłego melanzu, praktycznie dziennie tylko pare godzin nie byłem pod wpływem xD i zero spadków moje antykataboliki:- pizza- kebab- hamburgerczasami waliłem stacki antykatabolikowe xD

6

Odp: oxandrolone - jak dlugo schodza efekty

jak sie nie ma nic do stracenia to spadków nie bedzie z kosci na ości to nie lada wyczyn bu:-Dhah!!!!

7

Odp: oxandrolone - jak dlugo schodza efekty

nie ma sie nic do stracenia ale ma sie sprawnego penisa do dupienia 'ludek'

8

Odp: oxandrolone - jak dlugo schodza efekty

Wszystko zalezy od osobistych predyspozycji

DoktorDoping.pl - apteczne sterydy bez recepty. Anaboliki, koks.