Temat: Brak czasu

Tak jak w temacie czy wam tez brakuje czasu w roku szkolnym bo mi tak przychodzę do domu ze szkoly o 17.3 czasami o 19.3 i nie ma sie ochoty na nic nawet jeść sie nie chce i trzeba ćwiczyć w weekend i do tego jeszcze nauka dochodzi idzie sie zarąbać nie da sie nawet diety trzymać wy tez tak macie ??

2

Odp: Brak czasu

ja codziennie mam lekcje do 15.2 w pt do 14.3 ; i roznie 2 razy na 8 i 3 na 9.5 przychodzę po 16 na silownie przychodzę kolo 19 imam czas wtedy na naukę ; wiec jakoś sie wyrabiam

3

Odp: Brak czasu

ja bez problemu daje rade w szkole siedzę srtednio 15. we wtorki potem ide na fizykę dodatkowo to sie zabiera porcje carbo i bialka do szkoly zeby wypic o ustalonej godzinie, trenuje w poniedzialki wtorki pićtki i soboty wiec problem moze byc tylko we wtorek z wyrobieniem sie a a pon wracam o 14. trzeba wszytko sobie rozpisać na nuty inaczej ciekzo.. ale wspolczuje siedzieć w szkole do 19..

4

Odp: Brak czasu

Ja nie mam az tak zle tylko w pon kończę o 17. a przez inne dni gora o 16. wiec na siłkę mam czas czasami jest trudno ale to taki sport :badgrin: :badgrin: Nie kiedy sie uczę do 23-24 ale daje rade ten spotr dla twardzieli big_smile big_smile

Pozdro i dawajacie rade

5

Odp: Brak czasu

są rzeczy ważne i wazniejsze... big_smile:D:D

6

Odp: Brak czasu

Rob zadanie na przerwach, religii.
Nie będziesz musial robić w chacie+tak jakbys sie uczył na jutro+zarcie w pojemnikach+po szkole od razu na silke.
Przez pare miesięcy da sie na takim czymś jechac.

7

Odp: Brak czasu

bądźmy jak :::::
ANIMAL:::: big_smile

8

Odp: Brak czasu

a wie tak co do nauki naucz sie porządnie ściągać co do diety ja robie tak biorę zarlo to pudelka i szamam na jakiejsc lekci wszyscy sie smieja ale hoi im w pupę zobaczą jaki bede wielki po zimie co do treningów ja nie kończę tak puzno i mam te 1,5h na trening proponuje ci zebys skołował sobie jakiś sprzęt do domu i tan ćwiczył w wolnych chwilach

9

Odp: Brak czasu

Zgadzam sie z mateuszem17- sam zaopatrzyłem sie w troszke sprzetu, i jak nie mam czasu na silke, lece w domu big_smile Nie jest zle, lepsze to niz nic

10

Odp: Brak czasu

ja mam silownie w domu ale wiecie zanim wrócę ze szkoly to jeszcze trzeba autobusem jechać 7 km i z 1 h schodzi jak sie wyjdzie ze szkoly bo jeszcze trzeba poczekać na ten autobus

11

Odp: Brak czasu

w twoim wypadku to jedynie zarcie do szkoly i zaraz po budzie na siłkę

no tak są rzeczy warzne i wazniejsze...

12

Odp: Brak czasu

nie pytaj o brak czasu...
codziennie na 8: do budy. w pon kończę o 14:3 (mam 2wfy, wiec aeroby mam z glowy:D)a o 19 anglik dod
wtorek kończę o 17 (kolko dziennikarskie)
sroda jak pon
czwartek dzieki Bogu po 14 juz wolny
pićtek po 14 na rosyjski jeszcze dod...
sobota blogoslawione spokojne 3h na silowin
niedziela tak samo

a w tygodniu to wpadam na siłkę albo jakiś miesien izolować troche albo na algometrze pośmigać z godzinkę czy coś tam i zawsze z 15 min min sauny

jakoś idzie do przodu. do wakacji juz tylko 9 miesięcy

13

Odp: Brak czasu

Ja mam do szkoly 15 km.
i jeszcze wredni kierowcy aut.
do szkoly jada szybko, a spowrotem taaaaaaaaaaak wooooooolno hehe big_smile

14

Odp: Brak czasu

lol rosyjski (nie sadzilem ze jeszcze sei tego ktoś uczy) : chyba każdy tak teraz ma neutral ja mam na szczęście lekcje do 14 potem 1raz w tyg sks 3 razy w tyg treningi(noga) + sob/niedziela mecz neutral
i tak mija weekend nie ma czasu na nic a na treningach dostaje taki wycisk ze siłki sie odechciewa...

15

Odp: Brak czasu

Ja nie umiem sobie podzielić czasu na nauke/szkole i silownie!jedno mnie trzyma przy zyciu ze za 8miesiecy beda wakacje

16

Odp: Brak czasu

gambitx1991 , ja tez mam z tym problem , praktycznie czasu sobie ni mogę zaplanować ;p

nieumiem i y tyle

a co do zarcia to na studiach beka jest zemnie bo wyciągam kostke twarogu w kiblu , albo kawalek kurczaka i jem

17

Odp: Brak czasu

Jam mam duży problem z polaczeniem... jednak jak mam wybierać nauka czy silka wybieram siłkę choć czasami muszesie nauczyć to lipa wtedy... Ja po szkole ide odrazu na silke, posilki mam zrobione do szkoly (mama mi dużo pomaga big_smile) Albo ide na siłkę przed szkola...
Szkola silka i czasu wiecej nie mam... W ten weekend masakra mam tyle rzeczy do zrobienia ze nawet sobie nie wypocznę bo na lekcje poswiece z 15 godzin.... Klasa maturalna + dobra szkola masakra

18

Odp: Brak czasu

ja sie mniejwiecej ze wszystkim wyrabiam tylko puzniej niewyspany jestem, musze sobie jakiś specyfik zakupić zeby organizm szybcjei sie regenerował bo jak śpię 7h to chodze jak nawalony
pzdr