1

Temat: prawko

Mam pytanie.
jeżeli w maju skończę 17lat i teraz zapisze sie na prawko i skończę je robić przed 18 to bede mógł prowadzić ale tylko z osoba, ktora ma juz normalnie prawko czy jak? Chodzi glownie o to, czy nie bedzie trzeba zdawać i płacić później dodatkowo.
Prosze o odpowiedz kogoś kto sie zna na aktualnych przepisach

2

Odp: prawko

na prawko możesz zapisać sie 3 miesiące przed 18 ja właśnie sie ide w przyszłym tygodniu

3

Odp: prawko

Jestem pewny tego, ze mozna sie zapisać od 16lat bo to potwierdzone info i wczoraj mi kumpel mowil, ze przepisy sie pozmieniały i mozna robić prawka majac 16lat ale wtedy mozna jeździć tylko pod opieka kogoś kto ma prawko i chce to potwierdzic.
Adam byłbym Ci wdzięczny jakbys sie zapytał jak pójdziesz sie zapisać

4

Odp: prawko

słyszałem o tym ze sie przpisy pozminaly i chyba to jest tak ze mozna zapisać sie 3 miesiące przed 18 a do egzaminu możesz przystopic w urodziny /

5

Odp: prawko

jest tak jak P1ter mówisz mój znajomy tak zrobił

6

Odp: prawko

no tak... byłem sie dziś pytać i stwierdzam, ze sie mylilem.
Mozna zapisać sie 3-4 miesiące przed ukonczeniem 18- stki.
kiedyś tak bylo, ze mozna było sie zapisać majac 16 lat, sory jak wprowadziłem kogoś w błąd

7

Odp: prawko

P1ter najpierw to zdaj ja mma 27 egzamin drugi : zaczynam załowac ze w ogole zaczołem to prawko robić .. nie wiem jak u was ale w Lublinie to DZIADY oblewają i to na masowa skale na 3 zdaje 1 : :blink: serio gadam ..

8

Odp: prawko

bo w lape chcą dostać przeciez oni maja z tego kasę ze oblewaja...

9

Odp: prawko

Jeszcze z dwa razy nich mnie obleje i przyjedzie po mnie policja : nie bedzie sie na mnie wzbogacał .. jakiś palant

10

Odp: prawko

daj mu w lape i nagraj to na dyktafon jak bedzie chciał a później na paly kutasa

11

Odp: prawko

P1ter jeszcze sie z tym wstrzymam wkoncu to 2 raz dopiero //:-D :-D kumel 9 zdaje i gada ze przeniesie papiery ja bym chyba kolesia z auta wywalił za 9 razem .. a tak w ogole to ile u was sie czeka na kolejny egzamin bo u mnie miesiąc albo i wiecej ..

12

Odp: prawko

Jest jedna zasada jak zdajesz prawko, lepiej jeździć jak ciota i czekać aż ktoś Cie puści, niż troszkę gazu dołożyć. W wawie też miesiąc sie czeka, choć ja nie musiałem czekać na drugi raz /.na czym cie oblal?

13

Odp: prawko

oblał mnie w takej sytuacji ze myslalemze go wysadze z Auta :blink: stala baba przed przejsciem ja jechałem widze ze nie włazi na pasy to niebede jej zapraszał na ulice //:-D :-D jadę sobie dalej i jak byłem jakiś 3 m przed pasami yo ona sobie weszła na ulice tak jak to sie robi //:-D :-D no i on mi powiedział ze moglem wolniej jechać (jechalem 45km/h) i ze nie przepuściłem jej ... zalosne

14

Odp: prawko

nie jest to potwierdzone ifno ale pewnego dnia (niedawno)slyszalem ze prawko mozna robić od 16 roku zycia ale...no właśnie to ale... trzeba bedzie jedzic z osoba kotra ma juz prawojazdy a dodatkowo przeszla kurs, nie wiem jak ten kurs sie nazywa, ale podobno wyglda podobnie do egzaminu na prawko tylko ze kosztuje ok 900zl jeszcze raz mowie, nie wiem czy to jest prawda.ja naszczecie nie musze sie tym martwic //:-D :-D prawko mam od 11.09.2002 (rowno rok po WTC) na tescie bledow //:-D :-D /a mój egzaminator był bardzo wporzadku //:-D :-D zdalem mimo tego ze nie zatrzymałem sie na znaku STOP za co zmiejsca powiniennem zostać wykopany z auta

15

Odp: prawko

108625:date pić, 23 lut 2007 - 20:44:name EMasti) ''(EMasti @ pić, 23 lut 2007 - 20:44) snapback108625/snapback ''!nie jest to potwierdzone ifno ale pewnego dnia (niedawno)slyszalem ze prawko mozna robić od 16 roku zycia ale...no właśnie to ale... trzeba bedzie jedzic z osoba kotra ma juz prawojazdy a dodatkowo przeszla kurs, nie wiem jak ten kurs sie nazywa, ale podobno wyglda podobnie do egzaminu na prawko tylko ze kosztuje ok 900zl jeszcze raz mowie, nie wiem czy to jest prawda.ja naszczecie nie musze sie tym martwic //:-D :-D prawko mam od 11.09.2002 (rowno rok po WTC) na tescie bledow //:-D :-D /a mój egzaminator był bardzo wporzadku //:-D :-D zdalem mimo tego ze nie zatrzymałem sie na znaku STOP za co zmiejsca powiniennem zostać wykopany z autaU mnie bys najecal jednym kolem na linie i robisz przesiedke //:-D :-D a na sopie to by ci powiedział ze spowodowałeś zagrozenie bezpieczeństwa ruchu drogowego //:-D :-D bo kuplowi tak gadał hhe i oczywicie przesiadka

16

Odp: prawko

wogole jak zrobią to 50km/h to beda jaja niedosc, ze korki sie porobią jak do miasta wjedzie 5 mlodych to jescze 3razy pasow nie zapniesz albo swiatel nie włączysz i zabierają ci prawko... zenada

17

Odp: prawko

hhe kumpel raz mię włączył swiatel na egzaminie wyejechali z placu i pyta sie go czy ejste przygotowany do jazdy //:-D :-D powiedział mu ze tak a on mu powiedział idź ustal następny egzamin bo nie włączył .. //:-( :-( /i lipa

18

Odp: prawko

co za gnoje to juz jest chamskie, mógł mu przypomnieć ale musial chcieć w lape kutas

19

Odp: prawko

No moze i chciał ale kumpel nie ejste przy kasie zeby sobie pozwolić na takie coś ..

20

Odp: prawko

hehe pytanie stare jak swiat info masz poprawne jest ustawa przyjeta o robieniu prawka od 16roku zycia lacznie z tym ze zdajesz z kimś kto juz ma prawko a jak ukończysz 18to zdajesz znowu (kurs itp) jednak ustawa wchodzi w rzycie w polowie 2008r czyli nie lapiesz.
tak mówił mi instruktor z jazd wiec chyba prawda.
zdalem prawko za 1razem jutro mija 2tyg a prawka jeszcze nie ma wiec moze dodam do tematu ile wy czekaliście na plastik ?

21

Odp: prawko

mój brat czekal 3 tygodnie ale to zalezy jak trafisz i zalezy gdzie mieszkasz bo jeśli w miescie w wojewodzkim to będziesz mniej czekactu możesz sprawdzić czy juz jest twoje prawko https://cpdpub.pwpw.pl/apps/PJ.aspx pps/PJ.aspx/a

22

Odp: prawko

znam ta stronę juz dawno dziś wyskoczyło ze mogę odebrać wiec jutro czym predzej po szkole ide odebrać "prawo jazdy" //:-D :-D /

23

Odp: prawko

a mi nie wyskoczy prędko bo wczoraj zdawałem i oblałem //:-( :-( deszcz padał ciemno linie na ulicy to są na Lublinie jak bym kredka narysował ... a oblałem na zawracaniu jechałem srodkowym pasem widze ze nie dam rady zmienić pasa bo w ch** aut za mnia na tympasie ... no i kaze mi zawracać włączyłem kierunek i podjeechalem do linie i tak jak by koleś mi ustąpił no to ja skręt a ten pajac mi na pedał i gada ze zle to zrobiłem malonie doszło do kolizji : jak tamten za mna stal nawet nic by nie bylo, a parkować to mi kazał za jakimiś busami chialem wyjechać a tu nic nie widze : no ale na szczesnie nic nie jechało //:-D :-D .. do tego czekalem 15 do 18 na egzamin i sie przeziębiłem //:-( :-( teraz zdycham

24

Odp: prawko

nie ma co sie tłumaczyć nie zdales i tyle !! juz mam prawko //:-D :-D /

25

Odp: prawko

Piszcie jeszcze jakie kto mial wpadki na egzaminie /