26

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

Ja juz niejaram sie zakladami tak jak pare lat temu ze kazda złotówkę na zaklady wydawalem.Teraz chodze od czasu do czasu i niestawiam dozych sum(50zl najwiecej teraz).Niewiem czemu ale na Pilce nigdy niedorobilem sie jakiś dozych pieniedzy.2-3 lata temu regularnie co tydzień zgarniałem po 200-300zl z NHL.
Stawiam tez na skoki narciarskie i zuzel.

27

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

noo pilka to przeklenstwo! Na pilce każdy chyba traci.
Moim sposobem na zwycięstwo jest tenis ziemny

28

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

tenis - bardzo dobry wybor, szczególnie debel jest dobry bo są wyższe kursypolecam tez MLB tylko tu ttzeba dużo w statstykach siedzieć ale sie oplaca

29

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

a co to MLB?

30

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

nigdy nie mialem szczęścia do typów mój bilans z toto-mixem to ok - 5 zl

31

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

ja tam wole nocki NHL i NBA i do tego czasem Hokej Czeschy,Niemcy,Slowacja itd. Pilka Nozna tez ale tylko jakie puchary i liga Angielska,Niemieckia,Wloska,Holenderska /Jutro Dam jakieś Typy /

32

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

107857:date pić, 16 lut 2007 - 20:52:name t1ng) ''(t1ng @ pić, 16 lut 2007 - 20:52) snapback107857/snapback ''!a co to MLB?liga baseball'owa w USA tam są kursy średnio po 1.8 wiec warto grac.
i nie mzna obstawiać remiosu wiec jest 50% szansy na trafienie //:-D :-D nie to co w pilce czy hokeju gdzie jest tylko 33.333....%

33

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

nie ma chyba tego w sts'ie hmm

34

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

t1ng w sts jest wszystko nawet mlba co do granie w mlb to tam są takie niespodzianki ze glowa boli ja nigdy niegralem w nic innego niz pilka nozna bo poprostu sie na innych sportach tak nieznam jak na pilce noznejacha agra ktoś z was polska lige??ja niegralem prawie wcale a jak juz sie zdecydowałem to zawsze wszystko mi sie pierdol...na polskiej pilce

35

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

107894:date pić, 16 lut 2007 - 23:58:name jurasss) ''(jurasss @ pić, 16 lut 2007 - 23:58) snapback107894/snapback ''!t1ng w sts jest wszystko nawet mlba co do granie w mlb to tam są takie niespodzianki ze glowa boli oczywsice ze są niespodzianki, ale jak w każdym sporcie.
a jelsi ci dane zdarzenie z MLB nie wejdzie to grasz na to progresje, korę nie trwają długo (srednio 2-3 mecz) mój rekord na MLB to z 7 zl obstawiłem dwa zdarzenia właśnie z progresja i wyciagnolem ponad 3 zl i napewno jest w stsie bo sam raz w nim stawiałem a tak to profesjonał

36

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

to na co dziś stawiacie ? jak znowu przegram to matka mnie zajebie neutral

37

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

CLAUDE widze ze jesteś grajkiem poważnym takim jak ja byłem jak gralem,ale teraz juz niemam czasu na granie.Ile wygrałeś najwiecej na jednym kuponie i za ile no i oczywiście ile zdarzeń było

38

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

to dawajcie tu jakieś typy bo ja w siebie zwątpiłem po ostatnich porażkach ;/

39

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

nie gram juz w stsy bo jestem sporo do tylu a nie chce byc wiecej wole pojsc do kasyna, wieksze emocje.
najwikesza moja wygrana to ponad 3 zl, nie pamiętam dokładnie grałem właśnie MLB 2 zdarzenia za 700zl.
pisałem o tym 4 posty wczesniej

40

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

tyle kasy, jak ja bym mial 700zl to by mi na mysl nie przyszlo, zeby isc do sts'a /

41

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

pogadamy jak będziesz grał 2 lata nalogowo....

42

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

kolejnego nałogu bym nie zniósł

43

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

Ja Czekam na ligę mistrzów //:-D :-D Jutro ide zagrac coś aby nabić do 60punktow w totomix'e aby miec 7%do wygranej /Ostatnio to sam zepsułem se kupon bo zamiasta dac poniezej 2,5goli jak grała celta z spartakiem a dalem powyżej ;/Kaplem sie w domu //:-( :-( a tam był AKO: 144,9 i za 5zl to puściłem i tylko to zepsuło bo było 1:1 //:-( :-( /Ale i tak napewno każdy z nas trafi kiedyś dobra sumę pieniędzy /Moze załóżmy nowy dzial BUKMAHERZY KULTURYSTKI //:-D :-D Obegramy razem Bukmaherow /:D:D:D

44

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

jakby szlo obstawiać kto dostanie mr.
Olimpic czy coś to byłoby git ale nie widziałem takich zakladow

45

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

t1ng napisałeś ze jak bys mial 7 stówek to bys niemyslal o graniu za nie w buka,a ja ci powiem ze jeśli niebedziesz inwestował kasy to ja przeżresz i nic ci z tego.Popatrz na najwieksze firmy one stale inwestują by miec coraz wiecej i tak samo musisz zacząć myśleć ty

46

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

700zl zainwestowałbym w jakiś cykl najwyzej a przed cyklem jeszcze troche zabalował /

47

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

i co potem 7 zl to mało a inwestując mialem na mysli zrobienie jescze wiekszej kasy(to chyba logiczne)

48

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

ale jakbym przegrał 700zl mógłbym dostać zapasci, stary w moim wieku gdy jestem na utrzymaniu starych taka kasa to fortuna i bałbym sie, ze strace /

49

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

z tych 7 stówek inwestujesz tylko 5 a 2 zostawiasz sobie na czarna godzineJa tez jestem na utrzymaniu starych a 7 to nie az tak dużo przeciez nieryzykujac nic niemasz

50

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

mam ,wiadomo starzy nie dadzą mi 700zl na cykl ale jakby mi dali 200zl to by mi było szkoda grac /. Hazard i człowiek to kiepskie polaczenie bo jak sie wygra to sie chce grac dalej bo dobra passa a jak sie wtopi to trzeba sie odegrać i bledne kolo, wkoncu i tak wychodzisz na minus /