1

Temat: Zaklady Bukmacherskie!

Jeśli ktoś gra może napisać co stawia ( oczywiście jeśli chce sie podzielić swoimi typami ) . Prosze nie spamować, tylko pisać coś co się przyda, razem możemy ogrywać bukmacherów oznaczenia:1 - wygrana pierwszej drużyny2- wygrana drugiej drużynyX - remisX1 - remis albo wygrana drużyny pierwszejX2 - remis albo wygrana drużyny drugiejKurs - x.xxKurs ogólny - tj.
ile można wygrać zł za każdą postawioną złja postawiłem dziś:Barnsley - QP Rangers 1 2.15Augsburg - Paderborn 1 1,90K.
Vary - Pardubice 1 2.15Coventry - Luton 1 1.90Trinec - Litvinov 11.90kurs ogolny: 31.71zł

2

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

zakładać mozna sie dopiero majac 18 lat /

3

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

'' ''!Prosze nie spamowac, tylko pisać coś co sie przyda, razem możemy ogrywać bukmacherów skończ dziadku /

4

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

Wez mi nic nie mow o bukmacherach ;/Wczoraj:Neapol - Genoa (Zaklad na gole (czas reg.)) 0: 1:1 10.5 | stawka: 5.50Neapol - Genoa (Zaklad na gole (czas reg.)) 1: 1:1 10. | stawka: 6. 2 zaklady po 1 i 10.5 ... na 0: lub 1:0Wynik meczu: 1:1 ;/mialbym 6 dych...Tak powaznie mówiąc to nie opyla sie stawiac na kilka meczy... lepiej postawić na coś bardziej ryzykownego, ale mniejszego.Wiem z doswiadczenia.
Pozdrawiam !Typy na bwin:FC Bayern Monachium - VfL Bochum1X2 - Typ: FC Bayern Monachium 1.2 Manchester United - Watford1X2 - Typ: Manchester United 1.15 Chelsea FC - Blackburn RoversąX2 - Typ: Chelsea FC 1.25 VfB Stuttgart - Arminia Bielefeld1X2 - Typ: VfB Stuttgart 1.55 West Ham United - Liverpool FC1X2 - Typ: Liverpool FC 1.67 Czy wejdą wszystkie ?nie sadze

5

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

xXxPinkertoxXx wkurwiasz sie ze ci nieweszlo a miales tylko 6 zl do wygrania ??to za ile ty grasz ze masz tak mało do wygraniaż?Ja typów nienapisze bo niechce sie spowrotem w to wrąbać bo ciezko jest wyjsc z tego.Kiedys grałem regularnie 3 dni w tygodniu przez pare lat ale juz od roku niegram bo zaduze juz pieniądze do buka nosilem.Acha proponuje zeby każdy napisał ile udało mu sie wygrać na jednym kuponie najwiecej i za ile grał

6

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

Nie gram, bo raz postawiłem 1 zl i utopiłem hmm, ale jak ktoś sie sportem interesuje to moze z tego miec na male przyjemnosci.

7

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

mozna stawiac na kuponie dokładny wynik + mecze inne ?chce stawić na:Bayer Leverkusen - Werder Brema (dokladny wynik 1:2)Bayer - Brema 2Bayer - Brema 2(ilosc goli wieksza niz 2)mozna tak stawic? :

8

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

@t1ng: oczywiście - podaj mi maila (na PW) to Ci wysle zaproszenie na bwin.com - wpłacisz 4 zl - dostaniesz drugie 4 zl gratis@jurasss: ostatnio mi NIC nie wchodzi - chyba na 3 typowan .. weszły mi 2najwiecej wygrałem 15 zl stawiając chyba 5tke...a tak ogólnie to po 2, 5 zl wygrywałem po 4, 5, 8 dyszek z reguly dosyc często ostatnio...a co do przegrania globalnie pieniędzy to nie wiem ile to było dokladnie... ale sadze, ze spokojnie ponad 1tysiak(nie licząc tego co wygrałem &#33

9

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

ja najwiecej przegrałem na jednym kuponie tysiąc zloty na pier.......polakach z niemcami na mistzrostwach swiata(mieli wygrać niemcy a tu lipa polakom sie grac zachcialo)a wygrałem jakieś ponad 3 tysiace za 300zl postawioneA jak bym mial liczyć ile wygrałem ogulnie i ile przegrałem to ..........niewiadomo jak by to było ale raczej w plecy jak karzdy.Wiecie co jest najgorsze ze jak raz wygrasz to myslisz ze za tydzień tez ci wszystk wejdzie a tu lipa i nastepnym razem chcesz sie odegrać i znowu wtopa i większość sie w tym momencie zniecheca i przestaje grac,ale ta kmaja amatorzy którzy myśleli ze wygrają za karzdym razem.Acha a ile razy z rzędu wam sie udało wygrac??i ile kasy to było na czysto nieliczac tego co zainwestowaliscie.Bo ja wygrałem keidys 4 razy z rzędu i wygrałem na czysto 32 z czymś jak dobrze pamiętam

10

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

Co sadzicie o jutrzejszym meczu Bayer Leverkusen kontra Verder Brema, jak typujecie wynik bo mam zamiar jutro obstawić

11

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

Loteria, pewnie beda wyższe wyniki niz 1:0, 0:0...Jak dla mnie bukmacherzy - strata czasu i pieniedzy, dotychczas.Zbyt male szanse są ogolnie, trzeba poczekać na jakieś pewniejsze rozgrywki, jeśli chodzi o pilke nozna.Idzie sie zdenerwowac, jeśli np.
Chelsea przegrywa z jakimś miastem, o którym w ogole nie slyszales...Patologia.

12

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

i to jest piekne jak chelsea przegrywa bo ich nienawidze a kocham man utd od 1998r,a wracając do tematu to kasę mozna natym robić tylko ze tzreba stawiac 2 no 3 zdarzenia maks i grac za duza kasę od 2 do 5 zl na kupon i tak dwa kupony na weekend i da sie z tego kasę robić a wiem bo sam na tym wygrywalemBayer Leverkusen kontra Werder Brema postaw na 2 (moim zdaniem 1-2 dla werderu)Acha werder pisze sie przez w a nie v

13

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

Bobek tez tak postawilem, dodałem do tego 2 hokeje pewniackie z pudporka ( kursy po 1,15zl ) zeby troche zwiększyć kurs a drugi kupon stawiłem tez na Werder tylko, ze 3:1 i reszta to samo.
Jak trafie to mam 3kg bialka /

14

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

@jurasss: chodziło mi o to, ze takie mega pewniaki o stawce 1.01 nie wchodzą czesto... praktycznie caly czas

15

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

jest taka zasada ze nieoplaca sie grac u siebie stawek mniejszych niz 1,35 a na wyjazdach 1,6Niegrajcie na takie male stawki bo to mija sie z celem,tylko tez nieprzesadzajcie z nowu z stawkami 3 zl bo za pare stówek to szkoda ryzykować

16

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

no i 2: dla werderu ; kurde.Moze poprzeglądamy sobotnie mecze i obierzemy jakieś wspólne typy?

17

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

@jurasss: podalem tylko przykład //:-D :-D /apropo: kiedyś postawiłem na to kto rozpocznie polowe w L!VE bwin (stawka 1.45). pech ;/

18

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

Macie na off topie link do forum bukmacherskiego, a właściwie tematu.
To, ze ten typ jest debilem to jest jasne, ale to, ze ktoś mu wplaca kasę to jest jeszcze wiekszym ciulem : http://www.forum.bukmacherskie.com/tematą1072.htm Aha, gosc przegrał 19 zl.
które zabrał mamie :

19

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

dlatego ja staram sie stawiac 1-2 razy na tydzień bo kumpel np przegrał 200zl z pieniędzy klasowych, później sie odegrał i oddal ale i tak mial przejebane /

20

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

ja juz nie gram od ponad pol roku, wtopiłem 3 tys zlotych u profesjonała //:-D :-D /) no nic było minelo.
teraz wole sobie pojsc do kasyna tam przynajmniej jest lepsza zabawa //:-D :-D //:-D :-D chdze ale tylko raz w miesiącu //:-D :-D bo narzeczona mi nie powala...

21

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

ja tam maks 20zl stawiam wiec sie nie martwię a jak zacznę przegrywać to z tym skoncze, nie chce innego nałogu poza silownia /

22

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

stawiając 2 zl nielicz ze dobrze wyjdziesz na buku trzeba minimalnie ladowac 50zl na kupon i max 3 dobre typy i kasa sie kreci

23

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

stawiam po 10-20zl na maks 6 meczy i narazie niezle mi idzie bo zarobiłem juz 150zl na cyklik a jak dzisiaj wejdzie kupon to bede mial 270zl :

24

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

to obetnij kupon o 3 zdarzenia i postaw za 5 zl i latwiej bedzie wygrać te same pieniądze

25

Odp: Zaklady Bukmacherskie!

w sumie tak ale jak wtopie 50zl to sie wkurwię 2,5 rażą bardziej niz jak wtopie 20zl /