1

Temat: LIPOMASTIA

witam.zamierzam wziasc omke ale mam lipomastie i boje sie ze po cyklu powali sie coś bardziej i bedzie wieksza lipa i zastanawiam sie czy brac nolve czy co?

2

Odp: LIPOMASTIA

Dawid1997 a ile cwiczysz? Waga, wzrost. Czy prubowales dobrego treningu na klatke piersiowa. Moze to by ci pomogło w zwalczeniu lipomasti. A jak to nie pomoże proponuje udać sie do lekarza. Lipomastria postać tluszczowa ginecomasthii. Skuteczne jest w tym przypadku leczenie chirurgiczne - odessanie tkanki tłuszczowej z niewielkiego naciecia.

3

Odp: LIPOMASTIA

teraz jakoś bedzie równy rok,wzrostu mam 176 a waga 72 kg.caly czas ćwiczę na mase.stosowalem trening Michal1992 z priorytetem na klatę ale nic nie dalo.a do lekarza jak poszedłem zdjąłem koszulkę itd to powiedział kiedyś ze to przez okres dojrzewania a to juz było kilka lat temu i nic od tamtej pory sie nie zmieniło a teraz jak pójdę do lekarza to mówi ze nie mam lipomasti bo mam normalna klatke ale jak jej tlumacze ze teraz wyglada normalnie bo jest w pomieszczeniu chłodno a jak jest cieplej czy coś to okropne wyglada

4

Odp: LIPOMASTIA

Ja mialem podobnie kiedyś z lekarzem, ale z czymś innym.
Z nimi trazba ostro jak jesteś pewien swojego.
Jak jesteś pełnoletni to zmień lekarza lub/a jak nie to powiedz ze chcesz skierowanie do specjalisty bodajrze jest to Androloga.
A jeszcze ile masz lat bo to sie obiawia poprzez dojrzewanie ale powinno trwać ze 3 miechy.
Objawia sie to w wieku 15-16 lat

5

Odp: LIPOMASTIA

18 lat mam wiec jestem pelnoletnia pierwszy raz to byłem z tym u lekarza właśnie majac chyba 16 lat

6

Odp: LIPOMASTIA

pelnoletnisc, nie upowaznia do brania sokow... poczytaj FAQ #1.
jeżeli ams zproblemy z lipo/gino, najpierw musisz zrzucić maksymalnie tluszcz zrobić konkretna rzeźbę a potem jechać na srodkach, które mało aromatyzuja...

7

Odp: LIPOMASTIA

w sumie tez mam lipomastie/gino a koksow nie brałem

8

Odp: LIPOMASTIA

pelnoletnisc, nie upowaznia do brania sokow... poczytaj FAQ #1. jeżeli ams zproblemy z lipo/gino, najpierw musisz zrzucić maksymalnie tluszcz zrobić konkretna rzeźbę a potem jechać na srodkach, które mało aromatyzuja...

no ale to konieczne?bo chce caly czas jechać na masę i dopiero przy 9 kg sie rzebic

9

Odp: LIPOMASTIA

wskazane... jak nie chcesz tak, to niestety musisz brac srodki, ktre mało aromatyzują i miec perfekt czysta diete... + aerobuy... tak aeroby podczas treingow Ań mase... max 30min 3x w tyg.

10

Odp: LIPOMASTIA

to lipa a nie da sie tego jakoś samemu?czy konieczny jest skalpel?a jeśli bym wziął ta omke albo tescia propa to było by to pewne ze pójdzie mi to w gino?

11

Odp: LIPOMASTIA

kurwa człowieku !!! juz masz sucze suty, a jeszcze chcesz je.bac omke - poknji sie w leb bo potem bedzie placz, ze oprócz lipomastii będziesz mial jeszcze jakieś gówniane stwardnienia pod sutkami, a jak daleko jest od takich stwardnień do jakiegoś rączyska wie chyba tylko Wszechmogacy, wiec daj sobie spokoj

12

Odp: LIPOMASTIA

właśnie wróciłem od lekarza bo leczylaem troszke watrobe i było juz wszystko spoko ale znowu coś jest nie tak chociaż wszystkie badania wychodzą dobre i kazał mi tylko brac jakieś tablety na rozkurczenie i chciałem jeszcze skierowanie na lipomastie, to powiedziała ze nie potrzeba bo nie mam a ja mowie przeciez teraz pani nie sprawdzi nawet tego bo jak jest zimno to klatka jest normalna jak jest cieplo to jest lipa a ona dalej swoje ze nie mam i chuj dostałem skierowanie :evil: :evil: :evil:

13

Odp: LIPOMASTIA

Tak jak mówiłem wczesniej poproś o skierowanie do androloga.
Powiedz jej ze to nic nie kosztuje wypisać jej skierowanie.
idź do niej jutro i powiedz ze chcesz to skierowane do androloga, a jak ci nie da to idź do innego lekarza napewno macie tam w przychodni paru lekarzy.

14

Odp: LIPOMASTIA

Problem ginekomastii i lipomastii nie jest dobry na forum . Wiecie nie widać tego nie wiadomo w jakim to jest stadium.
W tych sprawach powinien działać dobry lekarz i to nie jakas zacofana babka z przychodni . idź do lekarza prywatnie i to do dobrego specjalisty niech sie tym pozadnie zajmie.

15

Odp: LIPOMASTIA

no chyba bede tak musial zrobić tylko ze nie mam kasy zeby isc do prywatnego lekarza ale pożyjemy zobaczymy i postaram sie niedlugoi walnąć jakieś foty klaty to moze wy coś bardziej konkretniejszego powiecie niz ten lekarz przynajmniej dopoki nie pójdę prywatnie

16

Odp: LIPOMASTIA

JONASZ a ty po tych badaniach itd.
miales jakiś zabieg czy co?pomoglo ci cos?

17

Odp: LIPOMASTIA

Badboy ja nie mam lipo/gino tylko sie tymtroszke interesuje!!! Bo to mozna miec po koksach (gino). A mialem podobna sytlacje bo mialem straszna biegunkę i lekarze faszerowali mine lekiami poleciałem strasznie w dol choć nie przestawałem cwiczyc.
Tez mi było głupio prosić o skierowanie ale poszlem i powiedziałem ze ciocia jest lekarzem i mówiła ze najlepiej pujsc na badania a brałem juz leki i mi dala ale i tak bede teraz zmieniał lekarza bo moim zdaniem i tak mnie nie wyleczyła biegunka przeszla ale to pewnie nie jej zasluga.

18

Odp: LIPOMASTIA

idź do dobrego lekarza, jeżeli juz masz lipomastie to bez skalpela sie nie obedzie, nawet jakbys sie mocno odchudzał to tego problemu nie rozwiazesz. jeżeli masz lipomastie to wogole nigdy nie powinieneś brac koksu który aromatyzuje (wiec omka odpada).
Puki nie wypowie sie lekarz nie powinieneś niczego brac !!!

19

Odp: LIPOMASTIA

chyba bede zmuszony isc do prywatnego lekarza albo do lekarza sportowego bo tak jak do tej pory to raczej nie uzyskam pomocy u lekarza pierwszego kontaktu.
a mam jeszcze takie pytanie ile gdzieś ten zabieg usuwania lipo moze kosztować i czy moze go jakoś pokryc fundusz zdrowiaż i czy po nim mógłbym brac koksy?

20

Odp: LIPOMASTIA

wszystko zalezy od tego co powie lekarz

DoktorDoping.pl - apteczne sterydy bez recepty. Anaboliki, koks.