1

Temat: Dzienne rozlozenie kalorii?

Wegle: 3g/kmc 231g (x4) 924 kcalBialko: 2g/kmc 154g (x4) 616 kcalTluszcze: starać sie ale tak sie chyba nie da/kmc 0w sumie 154 kcalSniadanie : 5 kcalII sniadanie : 2 kcalobiad : 4 kcalpodwieczorek : 1 kcal kolacja : 2 kcalrazem wychodzi 15 kcalCzy takie rozłożenie kalorii moze byc?? i tylko jakbyscie mogli mi napisać kiedy wiecej kalorii zjadać jako bialko a kiedy jako ww

2

Odp: Dzienne rozlozenie kalorii?

czym pozniejsza godzina to coraz mniej wegli a wiecej bialka,a w okolicy treningu wegle i bialko

3

Odp: Dzienne rozlozenie kalorii?

co na podwiecorek będziesz jadl?? sadze ze to redukcjapozatym tluszczy sie nie ogranicza do to bardzo ważny skladnik...

4

Odp: Dzienne rozlozenie kalorii?

Ok nie ograniczę tluszczu do ale staram sie jak najbardziej go unikac.
a wiec jak to rozłożyć ile gram tluszczu na 1kg masy ile ww i b???

5

Odp: Dzienne rozlozenie kalorii?

schodź z wegli stopniowo, do poziomu 1:1 1:1,5 bialka i wegliwszystko zalezy od twojego organizmutluszcze z 0,5g później tez możesz schodzić jak waga stoi (tylko roslinne, nienasycone)

6

Odp: Dzienne rozlozenie kalorii?

Zastanawiałeś się nad wizytą u dietetyka sportowego? Dobrze wiem, że ułożenie diety samodzielnie jest bardzo trudne. Próbowałam tego niejednokrotnie. Jednak teraz stosuję dietę ułożoną przez specjalistów, którą otrzymałam do spalacza tłuszczu www.trizer.pl. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie wróciłabym nigdy do diety wymyślanej przeze mnie. Profesjonalna dieta ma zbilansowane posiłki, urozmaicone produkty dające uczucie sytości na długi czas. Ma się wtedy tą pewność, że wszystko jest dobrze dobrane do siebie.