Temat: deka co i jak??!!pomocy!!!!!!!!

witam mam 8 strzalow deki holenderskiej 200ml.to jest mój pierwszy cykl pomijając kiedyś metkę i samo wino.chcialbym do niej kupić testa prolongatum ile potrzebuje strzalow?czy takie polaczenie jest dobre?co ile trzeba robis strzal prosze o rozpiske!!!jakie suple i witaminki rac do tego cyklu!!co na odblokowanie??prosze o fachowa pomoc bo wszycy roznie mówią i nie wiem juz co mam robic!! :badgrin: odbiegając od temau na jednym forum pisza ze sama Dekę mozna brac(8shotow na 1 cykl)drudzy zeby połączyć inni jeszcze ze minimum 20!!pomocyyyyyyyy

2

Odp: deka co i jak??!!pomocy!!!!!!!!

słuchaj jak kupujesz, to kupuj od takiego dila, który wszytsko ci wytlumaczy, poprowadzi, doradzi.
kupiłeś od kogos, wcisnął ci coś i ma cie w dupie... na drugi raz pomysl...

3

Odp: deka co i jak??!!pomocy!!!!!!!!

oooooo dziecko sie zdenerwowalo, zacznji jeszcze lamusie tupać i krzyczec, ja mam ladniejsza mordę

poszukaj sobie troche na forum, bo cykli na dece i prolce jest tutaj od hu.ja

4

Odp: deka co i jak??!!pomocy!!!!!!!!

hehehe stary pożegnaj sie z forum lol lol lol lol

Milo było

Bana mu za to bo to .........

Brak slow :x

5

Odp: deka co i jak??!!pomocy!!!!!!!!

no co , zdenerwował sie chłopak

6

Odp: deka co i jak??!!pomocy!!!!!!!!

mowa ze koks je*ie psychike, ale to chyba zaczyna sie wczesniej big_smile

7

Odp: deka co i jak??!!pomocy!!!!!!!!

Chyba nie lal dłuższy okrres i tak ma lol lol lol lol lol

8

Odp: deka co i jak??!!pomocy!!!!!!!!

To kurwa frajer , daje sobie rękę upierdolić ze jakby stanol z człowiekiem twarzą w twarz to by leb spuścił i sie nic nie odezwał . Niesty T ma racje panowie przeciez trzeba to zmienić . płacicie ciezki pieniądz za kuracje wiec wymagajcie pomocy od tych którzy tym kręcą .
Na marginesie to uważam ze sama deka nie daj dużych efektow chyba ze to lewizna i zamiast deki jest omka czy jakiś inny zestaw tesciow. Dla informacji dobrze wychowanych uczestników forum - Zawsze do deci dokładajcie tescia - będziecie bardziej zadowoleni z efektow kuracji . Polecam coś na dlugim estrze np. prolongatum.

9

Odp: deka co i jak??!!pomocy!!!!!!!!

maidun_Montu pomyliłeś forum... nie wiem ile masz lat, ale na mnie mówią maidun_Mont, a jak na Ciebie patrze to po zachowaniu powinni do mnie mówić dziadku.

zachowaj sobie wulgaryzmy dla rowiesnikow, jeżeli lubisz sie z nimi tak porozumiewac...

10

Odp: deka co i jak??!!pomocy!!!!!!!!

ale jakby nie patrzeć niczym Cie nie obraził :!:
czytałem wiele postów i wypowiedzi xXxStansburxXx i wiem ze jego wiedza jest bardzo duza i na pewno bedzie Ci w stanie pomoc. jeżeli uznał ze jesteś za młody to moze po prostu zasugerował sie Twoim nickiem. w końcu net jest anonimowy no nie

Dobra niech atmosfera ochłonie i trwajmy nadal w przyjacielskim gronie big_smile

11

Odp: deka co i jak??!!pomocy!!!!!!!!

No cóż doigrałeś sie nie będziesz mi tu jechał po kolegach z forum kasuje twoje posty i spotka to każdego kto bedzie takie głupoty tu pisał .

12

Odp: deka co i jak??!!pomocy!!!!!!!!

Cirmin kupuje ten tekst a tego frajera kasuje.
maidun_Mont jak chcesz napisz na gg do mnie umówimy sie na salce i powalczymy troche w rękawicach czy bez jak tam chcesz twardzielu.

13

Odp: deka co i jak??!!pomocy!!!!!!!!

Zawsze do deci dokładajcie tescia - będziecie bardziej zadowoleni z efektow kuracji . Polecam coś na dlugim estrze np. prolongatum.

A jak z Sustanonem nadaje sie lepiej niz prolongatum czy gorzej?

14

Odp: deka co i jak??!!pomocy!!!!!!!!

susta to tez testosteron.

15

Odp: deka co i jak??!!pomocy!!!!!!!!

No w końcu ktoś sie za takich wziol (bez urazy innych moderatorow)

Pozdro for all

16

Odp: deka co i jak??!!pomocy!!!!!!!!

susta to tez testosteron.

No tak ale mieszanka estrów a prolongatum to samo enanthate z tego co wiem, dlatego pytam co jest lepsze.

17

Odp: deka co i jak??!!pomocy!!!!!!!!

^-^ widze ze coraz bardziej nerwowo sie robi ...

18

Odp: deka co i jak??!!pomocy!!!!!!!!

ciezko powiedziec, bo testosteron to testosteron... napewno używając enanthate mozna łatwej uzyskać stale stezenia, ale i z oma/susta jest to mozliwe.

19

Odp: deka co i jak??!!pomocy!!!!!!!!

osobiście uważam ze sustanon bedzie silniejszym środkiem niz sao prolo . Proowalem polaczenia tych dwóch srodkow z deka i pakistański sustanon wypadllepiej niz nasz polski enanthate .

20

Odp: deka co i jak??!!pomocy!!!!!!!!

To jeszcze spytam czy jest jakas zasadnicza roznica miedzy Omka a Sustanonem?

21

Odp: deka co i jak??!!pomocy!!!!!!!!

Producent i jeden estr, ktry ma ta sama ilość wegli w lancuchu, wiec czytaj to jest to samo.

Co do tego co napisał Power.

Ile mg testosteronu w 100mg substancji ? Zaraz zaczniemy to liczyć interesują nas estry:

Testosteron Dekanian: 65mg
Testosteron Enan: 72mg
Testosteron Isocaproate: 75mg
Testosteron Phenylpropionat: 69mg
Testosteron Propionat: 84mg

Skald Susty:
testosterone propionate - 3 mg (12% calosci)
testosterone phenylpropionate - 6 mg (24%)
testosterone isocaproate - 60mg (24%)
testosterone decanoate -1 mg (40%)

250mg testosteronu

wiec czystego testosteronu mamy

(84*0.12 + 69*0.24 + 75*0.24 + 60*0.4)*2,5 (10,8 + 16,56 + 18 + 24)*2.5 173,4mg testosteronu w 1amp sustanonu.

Teraz liczymy Enana prolongatum

100mg (1amp) - 72mg czystego testo
72*2.5 180mg czystego testo

jak widać sustanon < enan zakladajac, ze oba maja w ampułce 250mg/1ml, roznica minimalna. za sustanonem przemawiają krótkie estry, które są w skladzie, dzieki którym dziala odrazu.

22

Odp: deka co i jak??!!pomocy!!!!!!!!

Dzieki za konkretne info :!:

23

Odp: deka co i jak??!!pomocy!!!!!!!!

Tak T masz racje susta ma krotki estr i dlatego sprawdza sie lepiej . Mimo to ja zawsze kiedy stosuje prolo przez pierwsze dwa tygodnie popycham go propionatem przez co start tez jest lepszy.
Wszystkie obliczenia beda przemawiać za naszym test.
prolongatum jednak jeżeli chodzi o fakty to sklanailbym sie bardziej ku suscie z Organona.

24

Odp: deka co i jak??!!pomocy!!!!!!!!

hehe widze, ze jednak troche hamerykanskiej wiedzy stosujesz z tymi ladowaniami propa na poczatku

napisalem, ze mimo iz w suscie/omie jest troszke mniej testo to i tak sie ja bardziej oplaca.

25

Odp: deka co i jak??!!pomocy!!!!!!!!

No i koniec , kropka i amen.