1

Temat: Dieta + Odzywka + Trening na MASE! Do sprawdzenia

Czesc!Wlasnie zaczelem śmigać na silke, strasznie bola ręce ale to chyba normalne na poczatku //:-D :-D Wiek prawie 17, waga ok 64kg, lapa 29 //:-( :-( /Chcial bym do wakacji ważyć ok 90kg tylko nie wiem czy to mozliwe...Nasza silka to laweczka prosta i skosna, sztanga, hantelki, worek, drazek.
Chce tam poćwiczyć do końca roku i isc na profesionalna silke.Kumple mi pokaza jak dokładnie robić cwiczenia.Mam pytanko co do diety i treningu.
Potrzebuje takiej mega mocnej diety po której jak najwiecej przytyje! Czy takie coś jest ok?posilek I gódź 8 -Mleko zaw.
1,5 % tluszczu -300g -Musli - 150g posiłek II gódź 1 -Jaja kurze cale 3 jaja -Chleb razowy - 50g -Szynka z indyka- 100g posiłek III ( obiad ) gódź 12 - 13 -Ryz ew Ziemniaki 1 g -piersi z kurczka - 150g -salatka 60g - Pomidory, salata, papryka - Polane tym poniżej -oliwy z oliwek (10g ) posiłek IV gódź 15 - 16 -ryz bialy - 100g -udka z kurczaka 1 g -salatka - pomidory, papryka, Polane tym poniżej -oliwy z oliwek (10g) posiłek V gódź 18 - 19 -ryz bialy 100g -Ser twarogowy chudy - 150g -jogurt -100gui co dalej to nie mam pojecia //:-( :-( /Na siłkę chodze o godz.
19/uCzy taki plan bedzie ok? I polaczenie grup mięśniowych : Trening I Klatka, triceps Trening II Plecy, biceps Trening III Barki, przedramie, kaptury Trening IV Uda, łydki Przy polaczeniu nr.
I cwiczenia na brzuch wykonujemy we wlasnym zakresie 3-4 razy w tygodniu.Plan treningowy I : Dzien 1 Klata -wyciskanie sztangi na płasko 4 serie 121088 -wyciskanie hantli na skosie 4 serie 1512101 -Rozpietki na płasko 4 serie po 1 Triceps -Francuskie lezac lub stojąc 4 serie 121088 -hantlekiem za glowa 3 serie po 1 Dzien 2 wolne Dzien 3 plecy -podciaganie na drazku 3 serie po max -wioslowanie sztangi w opadzie 4 serie 121088 -wioslowanie hantelkiem w opaciu o ławkę 3 serie po 1 Biceps -unszenie sztangi 4 serie po 121088 -unoszenie hantlekow w lezeniu na skosie 45st 3 serie po 1 Przedramiona -podchwytem 3 serie po 2 Dzien 4 wolny Dzien 5 Barki -wyciskanie zza karku 4 serie po 121088 -podciaganie sztangi wzdluz tułowia 3 serie po 12108 -unoszenie hantli bokiem w opadzie 3 serie po 1 -szrugsy 3 serie po 2 Nogi -przysiady 4 serie po 121088 -martwy ciąg 4 serie po 1512108 -przyiady wykroczne 3 serie po 1 -wspiecia na place 3 serie po 2 Dzien 6 i 7 wolneJakie odzywki kupić na sam poczatek, tzn.
chodzi mi o jakiegoś gainera + jeszcze cos, a pozniej, tzn.
tak w marcu bede chciał zrobić sobie duza kuracje tak za 700zl //:-D :-D /PANOWIE POMOCY! Chce miec naprawdę porzadna dietę jak i plan, chce rosnac zdrowo /p.s.
słyszałem ze dla mnie dobry bedzie WEIDER mega mass 4 czy jak tak...Pozdro, z gory dzieki za pomoc!

2

Odp: Dieta + Odzywka + Trening na MASE! Do sprawdzenia

Plan dobry, ale nie dla Ciebie.
Skoro zaczynasz dopiero ćwiczyć to najpierw zrob 2-3 miesiące ogolnorozwojowki.
Poza tym pamietaj, ze lepiej nie stosować w ogole zadnych wspomagaczy przez kilka pierwszych miesięcy trenowania.
Organizm zbytnio przyzwyczai sie do tego.
jeśli juz bardzo chcesz stosować jakas mocna formę suplementacji, to musisz tez wiedziec, ze potem trzeba utrzymać masę miesniowa na poziomie, a spadki mogą Cie zniechecic.Czyli moim okiem, wstrzymaj sie z planem na razie, przyzwyczaj organizm do silowni, nie rzucaj sie od razy na odzywki i inne wspomagacze, tylko trenuj wytrwale z dobra dieta.

3

Odp: Dieta + Odzywka + Trening na MASE! Do sprawdzenia

z tego co piszesz bola cie ręce jeszce czyli niedawno zaczeles.Ile juz cwiczysz,robiles ogolnorozwojowke??dobra napisaliśmy z szalonym szeryfem w jednej chwili ale on ci bardziej pomógł wiec go posłuchaj

4

Odp: Dieta + Odzywka + Trening na MASE! Do sprawdzenia

Nioo ręce bola tak ze nie mogę ich do końca wyprostować //:-D :-D /Panowie jakie pic mleko, ile %? Jaki jest twarog, chudy czy tlusty?

5

Odp: Dieta + Odzywka + Trening na MASE! Do sprawdzenia

mleko albo 0,5%..albo nawet2% twaróg półtłusty moze byc! a co do odzywek to możesz kupić sobie Mass XXl.
za 3kg dasz 84zl-polecam waniliowa lub czekoladowa przy stosowaniu 150gram dziennie starczy Ci na około 2 dni.
a co do rak to rozgrzewaj sie przed treningiem porzadnie...a i możesz kupić sobie opaski na nadgarstki i lokcie..mi pomagają z bólem w łokciu B) /

6

Odp: Dieta + Odzywka + Trening na MASE! Do sprawdzenia

Nie wiadomo jaka mial bys diete, to i tak organizm przyjmie tylko tyle ile potrzebuje i nic ponadto.
Waga wolno idzie w gore, przyrosty powolne, wiec mysle, ze do wakacji nie wytrzymasz na silowni... coś mnie naszło nagle takie przeczucie... jak sie myle, to mnie popraw i opiernicz /

7

Odp: Dieta + Odzywka + Trening na MASE! Do sprawdzenia

Wytrzymam, nie poddam sie.
To jakiego gainerka kupic?

8

Odp: Dieta + Odzywka + Trening na MASE! Do sprawdzenia

Mass XXL wszyscy chwala