Temat: Odzywka ktora najlepie "pompuje"??

WitamMam pytanie  a mianowicie chciałbym sie dowiedzieć co polecacie z odzywek której w jak najszybszym czasie najlepiej "napompuja" na stale!Mam 17 lat nie ćwiczę jedynie w domu pompki,brzuszki,drazek,hantelki itp do tego trenuje koszykowke.Wiem ze zaraz napiszecie ze nic niebrac jak nie ciwcze ale nie oto mi chodzi poprostu powiedzczie co bedzie najlepsze do moich oczekiwan.Chcem sie troche przybic dobrać troche masy i wyrzezbic.Mam 188cm wzrostu i 8 kg.Wygaladam nawet dobrze tak uwarzam mam troche rzeźby ale to nie to co chcem miec.myslalem troche nad kreatyna + HMB.Doradzcie co mam robić jak ćwiczyć i co brac itp.Z gory dzieki!! 'smiech'

2

Odp: Odzywka ktora najlepie "pompuje"??

Post w błędnym dziale,/przenosze.

3

Odp: Odzywka ktora najlepie "pompuje"??

Nie ma odzywek które pompują na stale - jeśli o ta sama pompe nam chodzi 'cosl'

4

Odp: Odzywka ktora najlepie "pompuje"??

Bierz ta krete i hmb bo to daje genialne efekty Tak jak napisał wyzej xXxStansburxXx nie ma odzywek,ktore na stale pompuja.
One tylko dodają ci wiecej sily.
Po cyklu na nitrobolonie, albo jakieś innej pompie będziesz mial wiecej sily.
Owszem.
Napompuje cie, ale jak przestaniesz brac( a kiedyś to nastąpi ;p) to wszystko z ciebie zejdzie

5

Odp: Odzywka ktora najlepie "pompuje"??

Bierz ta krete i hmb bo to daje genialne efekty Tak jak napisał wyzej xXxStansburxXx nie ma odzywek,ktore na stale pompuja.
One tylko dodają ci wiecej sily.
Po cyklu na nitrobolonie, albo jakieś innej pompie będziesz mial wiecej sily.
Owszem.
Napompuje cie, ale jak przestaniesz brac( a kiedyś to nastąpi ;p) to wszystko z ciebie zejdzie Nie udzielaj sie w tematach o których nie masz zielonego pojecia bo nie dosc, ze ludziom piszesz glupoty, to jeszcze sam w nie wierzysz.

6

Odp: Odzywka ktora najlepie "pompuje"??

heh.
Oswiec mnie mistrzu ;Bo troszke czytam na tym portalu( nie forum) i mam za sobą wiele artow ; Wiec jakas wiedze posiadam.
poradź coś chlopakowi,jezeli sadzisz,ze zle poradzilem.
was ma nie obchodzić ile kto cwiczy,tylko macie za zadanie odpowiedzieć na pytanie...ale nie!! ;p Lepiej postowac big_smile:D od tego jest klawcia ; nie? ;

7

Odp: Odzywka ktora najlepie "pompuje"??

A czy ty nie rozumiesz, ze to kto ile ćwiczy to jest podstawowa rzecz przy suplementacji ?

8

Odp: Odzywka ktora najlepie "pompuje"??

Pytanie z gatunku: nie cwicze, nie jem co mam brac zeby wyglądać jak Arnold?@nowy - czytać a rozumieć to dwie rozne sprawy...

9

Odp: Odzywka ktora najlepie "pompuje"??

pompa to naplyniecie do miesni krwi, rozszezenie ich naczyn, takie coś dają srodki pompujące np nitro, jest to po siłowni i po kilku godzinach ta krew schodzi i tak co trening, bardziej łopatologicznie chyba sie nie da.
jak by tak zostawało na 6 tygodniu to każdy by to brał 365 dni w roku