Temat: bOrInG ....

HEJ Co mozna robić w domciu oczywiście poza treningami by sie nie nudzić big_smile

2

Odp: bOrInG ....

mnóstwo rzeczy, wystarczy tylko odrobina kreatywności w zyciu i jakoś pojdzie.
Zawsze mozna wyjsc na swieze powietrze !

3

Odp: bOrInG ....

hej poza tym tym ze często jestem na swizym powietrzu bo biegam z pieskiem,jezdze na rowerze,w domciu od czasu do czasu cosik poczytam ..... idt !! dlatego myślałam ze coś fajnego i oryginalnego przeczytam

4

Odp: bOrInG ....

Znajdz chlopaka, we dwójkę zawsze razniej i co dwie głowy to nie jedna . Swoja droga to łatwo jest sie wymadrzac, ale ja zawsze sobie znajde zajacie.
Pozdrawiam

5

Odp: bOrInG ....

ja sie nie wymądrzam !! chłopaka mam ale niestety do poludnia pracuje

6

Odp: bOrInG ....

Nie zrozumiałaś mnie mówiłem o sobie - ze ja tylko prawie mądrości !

7

Odp: bOrInG ....

kekeke LOL ;

8

Odp: bOrInG ....

Boby, chłopaka sobie znalazles? big_smile

9

Odp: bOrInG ....

Malutka możesz zacząć uprawiać Pilates : takie jak by to są wygibasy takie rozciaganie itd krztaltuje etz sylwetkę rozciąga mięśnie i dobre jest dla dziewczyn wpisz na Kazaa Pilates i ściągnij se jakiś filmik zebys wiedziała jak to mniej wiecej wyglada

10

Odp: bOrInG ....

o i o taka rade mi chodziło dziekuje Cecil1985 :*:*:*

11

Odp: bOrInG ....

big_smile hrhr

12

Odp: bOrInG ....

tylko powiem ci szczerze ze przeszukałam necika i nie mogę znaleźć zadnych przykładowych ćwiczonek

13

Odp: bOrInG ....

napisałem na gg do koleżanki ktora cwicyzla ten Pilates ale nie wiem kiedy odpowie bo ona teraz na wsi jest big_smile a narazie sproboj poszukać na Kazaa kiedyś ona mówiła ze jest tam sproo filmików pokazujacych treningi Pilates instrukatozowe itd

14

Odp: bOrInG ....

co robic...jest wiele rzeczy do wyboru ja jak sie nudziłem to rozciągałem sie...i musze powiedzec ze dało to dobre efekty...a te PILATES, tez moze byc, linki w poscie obok.

15

Odp: bOrInG ....

dla mnie najlepszym sposobem na nude, jak juz wszystko inne zawiedzie, jest robienie wokół chaty.
jak Ci sie nudzi, to i tak Ci wszystko jedno, a potem starzy sypić kasa big_smile:D:D

16

Odp: bOrInG ....

stary masz racje, ostanio mam troche wolne to co chwile wymyślają jakieś roboty i co tu robic...trzeba zapie***ac noi sie człowiek nie nudzi a i starzy inaczje patrza na ciebie..kiedy jeszcze mialem jakieś fochy teraz to mi wszystko jedno..

17

Odp: bOrInG ....

dzieki za rade !!

18

Odp: bOrInG ....

mnie tez sie nudzi, od kilku dni biegam z walkiem do malowania i maluje mój domek
nie ma jak prace domowe :

19

Odp: bOrInG ....

heheh jesteśmy kobiety pracujace, zadnej pracy sie nie boimy, co nie chłopaki ?

20

Odp: bOrInG ....

no wy to chociaż jakieś prace remontowe sobie możecie robić a ja nie

21

Odp: bOrInG ....

Malutka ty za to jakieś prace w ogródku se możesz zrobić big_smile

22

Odp: bOrInG ....

niom trzeba miec ten ogrodek hej a gdybym miala taka prośbę zeby ktoś z was ściągnął mi cosik na wyszukiwarce i przesłał mi e-mailem???buzka

23

Odp: bOrInG ....

a i malutka mam ejszcze ejden pomysl na nudę big_smile zajrzyj do dzialu nasza galeria i zobacz mój mega super extra Meczet :

24

Odp: bOrInG ....

nom zaraz sprawdzę ) a nie ściągnął bys mi pilatesa :??

25

Odp: bOrInG ....

hehe zebym mial jakiś kolwiek program p2p ale Kazaa za dużo wirow ma a Emule czy Dc++ nie umiem obsługiwać big_smile