1

Temat: Napoj herbaciany granulowany!

co sadzicie o piciu tego typu napoju w czasie treningu?

w 100g
wartość energetyczna: 386 kcal
bialko: 0g
wegle: 97g
tluszcze: 0g
witamina c: 100mg

2

Odp: Napoj herbaciany granulowany!

wrzuć skład tego
chodzi mi o substancje

3

Odp: Napoj herbaciany granulowany!

kiedyś o tym bylo.
Nie warto tego pic !! To nie są te wegle które powinieneś spożywać

4

Odp: Napoj herbaciany granulowany!

pewnie w większości fruktoza ..

5

Odp: Napoj herbaciany granulowany!

właśnie tak !!!

6

Odp: Napoj herbaciany granulowany!

wiec to sie nie nadaje po treningu gdyż fruktoza nie powoduje wyrzutu insuliny
co nie powoduje ladowania węglowodanów do miesni , nie podonosi poziomu glikogenu który ma krytyczny poziom po treningu ,
tak dla wyjaśniania zeby nikogo nie kusiło %)

7

Odp: Napoj herbaciany granulowany!

mi nie chodzi po treningu, po treningu mam carbo, chodzi mi w czasie treningu:
no ale oki rozumiem ze to zły pomysl spoko dzieki.

8

Odp: Napoj herbaciany granulowany!

Na pewno nie zaszkodzi ci ten napoj możesz go pic ale w umiarze

9

Odp: Napoj herbaciany granulowany!

chodzi o to ze ten napoj nie odnawia zasobow energetycznych , to są poprostu puste kalorie , pijesz to tylko dla smaku !

10

Odp: Napoj herbaciany granulowany!

spoko wiem ze nie odnawia. chodziło o picie w trakcie treningu. jako zwykly normalny napoj . coś dla odmiany.
ale juz wiem spoko

11

Odp: Napoj herbaciany granulowany!

ja często pije carbo w czasie treningu nie jest to zbyt drogi napoj zawsze czuje wieksze pobudzenie po tym

12

Odp: Napoj herbaciany granulowany!

Nie warto pić takiej herbaty.  Nie ma w swoim składzie nic, co dobrze by wpływało na Twój organizm. Tak samo w przypadku większość soków dostępnych w marketach. Soki kartonowe z dodatkiem cukru lub innych słodzików zawierają dużo koncentratów. Podnoszą poziom cukru we krwi i są źródłem pustych kalorii, podobnie jak kolorowe napoje gazowane. Lepiej wybrać wodę mineralną, herbatę zieloną, czerwoną, ziołową albo smakową. Ważne by pić podczas diety. Biorąc spalacz tłuszczu www.trizer.pl muszę go popijać dużą ilością wody. Dzięki temu zawsze pamiętam o odpowiedniej ilości wody w ciągu dnia. Czasem wychodzi nawet więcej niż dwa litry wody. Woda jest ze mną cały czas. Stoi na biurku, mam ją w torebce. Piję ją małymi łykami i ciągle nawadniam organizm.

13

Odp: Napoj herbaciany granulowany!

Ja odradza to świństwo. Podejrzewam, że z samą herbatą ma to niewiele wspólnego, no może poza tym, że imituje jej smak. Czyli chemia. Polecam normalne herbaty, np. aromatyzowane, jest teraz tyle smaków, że można coś dobrego wybrać zależnie od własnych preferencji. Wizyta w herbaciarni też jest jak najbardziej polecana. Herbaty z liści są bardzo aromatyczne i smaczne. O wiele lepsze niż torebkowe. Myślę, że przyjmując Trizer, można go też popić taką herbatą. Ogólnie dużo płynów powinno pojawiać się w ciągu dnia, nie ważne czy jest chłodno czy gorąco na dworze.