1

Temat: Ile waza produkty spozywcze??

W3asnie ma może ktoś jakiś spis gdzie jest ile wazy w gramach np.plasterek szynki, sera, kromka chleba, 1 jajko itp.Z gory dziekuje

2

Odp: Ile waza produkty spozywcze??

Niestety, zawartosa poszczególnych składnikow w produktach zawsze jest podawana na 100g.
Ale przy odrobinie matematyki, da sie wszystko wyliczya.

3

Odp: Ile waza produkty spozywcze??

możesz sobie kupić taka mala wage lol ja am coś takeigo max udźwig to jakieś 2,5 kg, a wage produktu mozan odczytać z dokładnością do jakichś 5g big_smile

4

Odp: Ile waza produkty spozywcze??

Ile to moze kosztować ?

5

Odp: Ile waza produkty spozywcze??

ja kupiłem za 36,2 zl , skala co 2 g, wiec przesadzilem troche, mozna odczytać z dokładnością raczej co 1 g: ale moze uda ci sie znaleźć coś lepsdzego w jakimś sklepie IArthurI

6

Odp: Ile waza produkty spozywcze??

Ja też mam taką małą wagę kuchenną. Kosztowała cos około 40 zł. Przydaje się do ważenia właśnie tak jak wspomniałeś pojedynczych plasterków produktów, jeśli kupuje się w sklepie na wagę, a nie produkty paczkowane. Bo w tym drugim przypadku łatwo jest obliczyć dzieląc wagę przez ilość plasterków. Jednak z taką wagą o wiele łatwiej utrzymać dietę. Sama od jakiegoś czasu stosuję dietę rozpisaną przez specjalistów. Dostałam ją przy zakupie spalacza tłuszczu Trizer. Łatwiej mi dzięki wadze określić ile gram ma dany produkt. Tak samo przy pieczeniu ciast waga jest bardzo przydatna, bo liczy się wtedy precyzja, co do grama.