1

Temat: Sondaz CBOS

Tak nas widza inni.....
http://img343.imageshack.us/my.php?image=muskulatura1bn http://img343.imageshack.us/my.php?image=m...kulatura1bn

2

Odp: Sondaz CBOS

No nie... Ludzie mysla ze kulturyści to wielcy bezmózdzy mutanci? :?

3

Odp: Sondaz CBOS

ehh widać ze ta większość to ludzie bez inteligencji i wrazliwosci big_smile :!:

4

Odp: Sondaz CBOS

szczerze bardzo ciekawe (ja do inteligentnych nie naleze) :cry:

5

Odp: Sondaz CBOS

no ale niekiedy to prawda<LOL>

6

Odp: Sondaz CBOS

nie bo u nas w polsce muskuły nie kojarzą sie ze sportem tylko z karkami wielkimi spasionym kutasami zgrywającymi twardzieli

7

Odp: Sondaz CBOS

ech jaki ten polski naród prymitywny :cry:

8

Odp: Sondaz CBOS

Trzeba miec pierw te mięśnie

9

Odp: Sondaz CBOS

Ale zwykli ludzie są prypitywni, nie ma czym sie przejmowac, pewnie pytali jakiej joteje w tym sondażu

10

Odp: Sondaz CBOS

Ja piernicze, nie rozumiem gdzie ludzie widza roznice w kulturystyce i np.
koszykowce?? Albo w łyżwiarstwie figurowym To i to jest sportem, to i to mozna uprawiać dla zdrowia.
Mysle,ze ten poglad bierze sie z tego,ze większość Polakow ( i starych i mlodych) po pracy/szkole woli uwalić dupę w fotelu i oglądać TV ( albo grac na kompach)

11

Odp: Sondaz CBOS

ludzie są naprwde prymitywni
pisza takie bzdury bo nam zazdroszczą

12

Odp: Sondaz CBOS

i czego sie przejmujecie?

13

Odp: Sondaz CBOS

ludzie są naprwde prymitywni  pisza takie bzdury bo nam zazdroszczą

MASZ RACJE big_smile 8) lol :badgrin:

14

Odp: Sondaz CBOS

macie racje nie ma co sie przejmować takimi wypowiedziami prymitywnych ludzi jest ok i robcie to dalej big_smile

15

Odp: Sondaz CBOS

a ja poweim tak jestem nie inteligentny i czy bede pakowal czy bede grał w siatę czy w bóg wie co innego to i tak bede nie inteligentny dalej nic tego nie zmieni jestem głupi zostanę głupi proste

16

Odp: Sondaz CBOS

niektórzy są zdania ze kuturysci to dresy, którzy maja male przyrodzenie i rekompensują sobie je wielkimi klatami :?

17

Odp: Sondaz CBOS

sluchajnie bo ludzie nie kojarzą kulturystów ze sportem ! ale to nie całkiem ich wina popatrzcie na osielde idzie taki wielki chara pluje zajebał 2 strzalow omki ; a ludzie mysla ze to kulturysta;

18

Odp: Sondaz CBOS

wina lezy po stronie zle doedukowanej spolecznosci, ktora boji sie nas, twierdząc ze 100% ludzi ktozy chodza na silownie bieżę sterydy.
Sam kiedyś uważałem kulturystów za tempakow itp.
a to dlatego, ze nic o tym nie wiedzialem, trzeba informować spoleczenstwo ze kulturystyka to nic zlego.
Trzeba edukuwoac edukować i jeszcze raz edukować ....

19

Odp: Sondaz CBOS

dokładnie ludzie uważają ze pakerzy to wyłącznie koksiarze

20

Odp: Sondaz CBOS

olać innych, przeciez z tego powodu nikt nie skończy z kultusystyka

21

Odp: Sondaz CBOS

sami nie maja miesni to zazdroszczą (tak poza tym to ja kończę gimnazjum ,a mam srednia 4.95)

22

Odp: Sondaz CBOS

no to gtz !!

23

Odp: Sondaz CBOS

Mi sie wydaje ze Ci ludzie nie maja pojecia jak trudno dojsc do takich efektow nawet przy pomocy sterydow!!!! Mysla ze wystarczy tylko machać ciężarami i sie kuc w dupę !!! Nie maja pojecia na temat tego sportu wogule - ciekawe czy jakiś inteligenty człowiek wpierd co dziennie to samo :badgrin: hehehe

Ten sport nie jest dla meczakow ani dla inteligentów
Pozzdro for all długo mnie nie było :x

24

Odp: Sondaz CBOS

Mylisz sie ze nie dle inteligentow.
osobiście znam kolesi którzy maja licencjaty a nawet jednego magistra...wielu z pośród siłaczy do dobrze wyksztalceni ludzie..a nie jak do tej pory przyszło nam sie spotykać z opinia ze na silownie chodza tylko dresy i tempaki..- STEREOTYP - FALSE..obalamy ten MIT