1

Temat: decaject

wiecie moze jak rozpoznać podróbkę decajectu??

2

Odp: decaject

kupuj z pewnego sprawdzonego zrodla... to nie będziesz mial problemów tego typu

3

Odp: decaject

dokladnie.
u mnie nikt sie nie skarżył jeszcze.

4

Odp: decaject

j/w :-)

5

Odp: decaject

a co sadzicie o 15 omkach i 1 ml decajectu?? mam 18lat 182cm 78 kg druga kuracja.
Przed wakacjami chciałby tez wziasc clenbuterol i stanozol 1 ml tak zeby troche rzeźby nagrac.

6

Odp: decaject

hmmm mysle, ze 1 metki było by akurat.

7

Odp: decaject

mietki do tych omkow i decajectu??

8

Odp: decaject

nie, sama meta.

9

Odp: decaject

Wiesz co T dziwi mnie troche twoje podejscie bo jednym piszesz zeby w tym wieku a tym bardziej z ta waga wzięli sie lepiej za dietę i za odzywki a teraz piszesz ze 1 metki było by akurat przy wadze 78 kg i nawet niewiadomo jaki ma starz treningu nietwierdze ze brac koks to coś zlego bo każdy wybiera swoja drogę i ja sam zacząłem kuracje z taka waga ale uzyskałem zypelnie inna odpowiedz i to mnie dziwi.Pozdro.

10

Odp: decaject

bo ja jzu nie mam sily tlumaczyc, skoro ktoś i tak wie lepiej... przy takiej wadze to nic wiecej niz tak ilość metki.

11

Odp: decaject

dokładnie tak jak infiernoo. 100tab meta w cyklu 15mg ed poparte dobrze zbilansowana dieta. da rade.
a jak juz chce wziasc to mysle ze nikt mu z gloy tego nie wybije to niech juz weźmie z glowa zeby jego zdrowie jak najniej na tym ucierpićlo.

12

Odp: decaject

Zgadzam sie z T . MNie tez juz nieraz opadają ręce jak czytam niktore pytania albo odpowiadam a chlp dalej swoje jak grochem o sciane.

13

Odp: decaject

ćwiczę 2 lata, nic mi nie wchodzi, chce coś przyjebac, moja dieta to na sniadanie kanapki, w szkole to samo, po szkole ziemniaki z kotletem...

14

Odp: decaject

infiernoo do meni typ raz napisał ze jego dieta to kanapki z dżemem a na obiad zupa z ziemniakami XD

15

Odp: decaject

Wez infiernoo o co Ci chodzi chciałem sie czegoś dowiedzieć na temat łączenia decajetu z omkami a Ty mnie zaraz jedziesz.
dokładnie ćwiczę 2 lata ale moja dieta rozni sie troche od tej Twoje.

16

Odp: decaject

pierwsze dopracuj dietę i trening na tym mozna wiele osiagnac.
a jak to doprowadzisz doperfekcji to msl o koksie.
bo koks plus litna dieta rowna sie mizerny wynik.
mysle ze infiernoo o o w dużej mierze chodzi.

17

Odp: decaject

Mam pytanie jaki cykl byscie mi radził 1.
10ml decajectu 15omkow no i clomid 3 tab czy 2.
10ml decajectu 1 omkow i 1 mieta clomid 3 tabl.
No i jak byscie mi go mogli rozpićc to bym był wdzieczny.
Prosze o konkretne odpowiedzi z gory dzieki.

18

Odp: decaject

heh 3 clomidu niestarczy do takiej ilosci koksu potrzba jeszcz hcg i nolva co do rozpiski to dece 200mg c7d to samo omka a metka 2 mg ed niewiem co inni na to powiedzą ale ja jestem w trakcie takiej kuracji i jest ok

19

Odp: decaject

Mam pytanie co byscie wybrali stanazolol Rosja, Farmadon czy stanazolin depot 5 Indie, Lyka Labs?? I czy lepiej jest wziasc 15 ml któregoś z tych czy 1 tab la KPeakż?

20

Odp: decaject

tabsy - zambon lub cetabon lub laKPeak,
strzaly - EC, ZAMBON

21

Odp: decaject

A co byscie proponwali 15 ml czy 1 tab la KPeakż?

22

Odp: decaject

15 ml to mało

23

Odp: decaject

strzaly stanoject
tabsy stanabol

24

Odp: decaject

Ja proponuje napier zastanowić sie nad celem cyklu , potem wszytsko ładnie rozpisać czyli substancja i ilość mg na tydzień a dopiero na końcu pomyśleć o tym z jakich firm skorzystac.

25

Odp: decaject

dokladnie. u mnie nikt sie nie skarżył jeszcze.
co sugerujesz? yikes