1

Temat: NAJBARDZIEJ OPLACALNY STYMULATOR TESTOSTERONU

Prosze was abyscie wpisywali tu swoje doswiadczenia z produktami takimi jak tribulus terestris, acetosteron itp.
wiem ze juz takie psoty byly, ale tu prosze o opinie tylko te osoby, co brały tego typu srodki przez minimum 6 tygodni a najlepiej 8 lub wiecej

Wpisujcie: dokladna nazwe producenta, nazwe produktu, cenę jaka zaplaciliscie, dawkowanie zaelcane przez producenta i te jakie wy stosowaliscie:

słyszałem dobre opinie o produkcie KAIZEN, z drogiej strony zachwalają UNIVERSALA STEROL COMPLEX i dawkowanie 3-4 tabl dziennie czyli kuracja za jakieś 130zl co o tym sadzicie??

podkreślam ZE interesują MNIE OPINIE TYCH CO STOSOWALI DANY PRODUKT MINIMUM 6 TYGODNI LUB DLUZEJ (ci co sie znają beda wiedzieli czemu taki warunek )

2

Odp: NAJBARDZIEJ OPLACALNY STYMULATOR TESTOSTERONU

Producent: MEGABOL
Nazwa: Testosterol 25 Cena: 13 zl za 3 tabsow
Dawkowanie: Zalecane Producenta 1 tab. dziennie, brałem 4 tyg. po 1, 2 tyg. po 2, i tydzień po 3 i następny po 4.
Efekty: zalecana dawka troche sila skoczyla, dziwne anomalie siłowe przy nierównym stosowaniu tzn raz brałem nawet mniej niz zawsze a nieraz skok o 30-40% nie wiem jak to działało ale zdrowe na pewno nie bylo, po cyklu sila spada do normy
Przyrosty: nie zaoobserwowalem, moze lekko klatę pompuje na cyklu i to koniec
Rekomendacja: Nie polecam

Producent: Ja
Nazwa: Domowe żmą
Cena: 26 zloty o ile dobrze pamiętam
Dawkowanie: według zaleceń
Efekty: Bardzo dobra regeneracja, niestety jak przed snem brałem to spać nie moglem, ogólnie niezle pobudza. Sila - nie zauważyłem roznicy. Mniejsze zakwasy.
Przyrosty: nie dotyczy
Rekomendacja: dobre na slaba regeneracje i pobudzenie

3

Odp: NAJBARDZIEJ OPLACALNY STYMULATOR TESTOSTERONU

to brałem złapałem sie na ten chwyt reklamowy i na cenę ale tez faktycznie jedyny efekt jaki zauważyłem to byla jakas wysypka wiec juz wiecej tego raczej nie kupie, zadnych anomaili ani wogole zadnych efektow nie mialem

czekam na dalsze opinie o typowych tribulusach

4

Odp: NAJBARDZIEJ OPLACALNY STYMULATOR TESTOSTERONU

Natural-V firmy MRM

Cala specjalna mieszanka ziolowa składa sie glownie z Tribulus Terrestris zawierającego minimum 70% sterydowych saponin oraz Diosgenin, dzieki któremu ciało potrafi wyprodukować jeszcze wiecej naturalnego testosteronu. Avena Sativa uwalnia testosteron z roznych składników znajdujacych sie w naszym ciele. Pamietajmy, ze doznania po testosteronie przyjmowanym ze sterydów nie są juz tak naturalne i interesujace jak po testosteronie powstającym naturalnie w naszym organizmie. Po to właśnie została stworzona specjalna formula NATURAL V.

Cnidium monnier oraz Xanthoparmelia scabrosa wspomagają produkcje w organizmie tlenku azotu, dla lepszej ogólnej wydolności organizmu. Horny goat weed jest znanym składnikiem zwanym inaczej „lcariin”. Zaawansowane badania ukazuja, ze „lcariin” wspiera pobudzanie nerwow, wpływających na rodna czesc ciała u mezczyzny.

Istotne badania nad Longjack (znana juz w Polsce Eurycoma) przedstawiają go jako „efektywny i naturalny wzmacniacz hormonalny” – badania kliniczne udowodnily, ze jest bezpiecznym oraz efektywnym afrodyzjakiem.

Produkt jest idealnym uzupelnieniem suplementacji, koniecznej po cyklach sterydowych – sprawdza sie jako naturalny booster testosteronu rewelacyjnie.

# Zwieksza popęd seksualny u mężczyzn
# Zwieksza doznania oraz erekcje
# Naturalna alternatywa dla sterydów
# Potwierdzone wieloma pozytywnymi badaniami składniki
# Zwieksza ogolna wydolność organizmu

skład suplementu:

skład w 3 kapsułkach (1 porcji)

# Specjalna formula (Tribulus Terrestris 70% saponin, Avena Sativa 3:1 ekstrakt, Cnidium Monnier (12:1), Xanthoparmelia scabrosa, Diosgenin) 1935 mg
# Horny Goat Weed (epimedium grandiflorum) - 500mg
# Longjack (Radix Eurycoma Longifolia) – 1 mg
# Chelat cynku – 15mg
# Witamina B6 (chlorowodorek pirodyksyny) – 10mg
# Niacyna – 40mg

5

Odp: NAJBARDZIEJ OPLACALNY STYMULATOR TESTOSTERONU

dzieki tomQ twoja opinia jest dla mnie wazna, bo wiem ze znasz sie na silnych srodkach

dzieki czekam na dalsze opinie