Temat: Czy cos oprocz bialka??

Witam ponownie...mam dosyc nurtujące mnie pytanie...czytalem tutaj dosyc duzo, ale wiecej wypowiada sie tutaj chudych osób i wogole.
Tak wiec przechodzę do sedna.
prowadzę teraz dietę juz od 2 tygodni, a na silownie chodze od ponad miecha.
Jak na razie z odzywek wpierniczam bialeczko Ostrowi 8 w dni treningowe 2 razy dziennie, przed i po treningu, a w dni nietreningowe raz.
Tak wiec czy powinienem brac coś oprócz tego bialkaż? Moze jakieś dodatkowe sumplementy?? A jeżeli tak to co i po jakim okresie mniej wiecej ?? Z gory dzieki za odpowiedzi...

2

Odp: Czy cos oprocz bialka??

jak masz inne braki w diecie to możesz carbo, jak stwierdzisz ze juz nic nie idze zapodaj kreatynę np, ale radze z tym czekać do ostaniego momentu przez 10miesiecy nie musisz sie martwic bo z dieta masa idze

3

Odp: Czy cos oprocz bialka??

no to dietka a najwyzej jak bedzie juz troche słabo szlo to wezmę carbo kupie, jakie bys polecał ?? Dokladna nazwe prosze No a na kreatynę mi sie nie spieszy, zacznę brac dopiero wtedy jak zadnych zmian nie bede widział kompletnie //:-D :-D Tak wiec polecasz carbo i dalej dieta z bialkiem ?

4

Odp: Czy cos oprocz bialka??

carbo to wegle jak masz ich wystarczająco w diecie to nie musisz wywalać na to kasy, a co do tego co bym polecił to powiem Ci ze sie nie znam na tym musisz poczekać na Qubusia on tam wie co i jak

5

Odp: Czy cos oprocz bialka??

Aha, no to poczekam na Qubusia ;P hehe, a tez carbo ma aminki i witaminki no i dzieki niemu jest szybsza regeneracja miesni ?? czy sie mylę czy nie Bo tak gdzieś czytałem

6

Odp: Czy cos oprocz bialka??

Po siłowni jak zapodasz to sie szybciej regenerują bo wegle wtedy szybciej trafiają do celu

7

Odp: Czy cos oprocz bialka??

hmm...no to carbo to glownie wegle szybko przyswajalne ? no ciekawe....poczekam na Qubusia co on na to powie xD hehe

8

Odp: Czy cos oprocz bialka??

jeśli chcsz robić masę i masz dietę to jedzenie odzywek uzależniaj nie od "rozpisalem sobie" tylko od diety, wiadomo, ze jednego dnia zjesz lepiej innego gorzej //:-D :-D Co do Carbo to biogenix lub Olimp (ten sam sklad, te same dzialanie, ta sama cena, produkowane w tych samych laboratoriach) ja teraz biorę olimpu Carbo jest dobre, po wysiłku związanym z treningiem odrazu dochodzisz do siebie.
powinieneś sobie jescze kupić jakiś zestaw gotowy witamin jak np.
Daily formula (tez biorę i jestem zadowolony) pytanie do Ciebie.. jaki masz smak ostrowii i jak smakuje? ja teraz mam wanilie i z cukrem da sie upic, ale mysle nad kupieniem innego smaku?

9

Odp: Czy cos oprocz bialka??

Ja mam smak banana i czekolady.
Bananowy smak naprawdę smakuje jak banan A czekoladowy mam zamkniety wiec nie wiem ;P A ja jem bez cukru i mi dosyc smakuje Mleczko+białeczko w szejkrze i jest git A przy okazji co sadzisz na temat glutaminy dla takich osób jak jaż

10

Odp: Czy cos oprocz bialka??

jeśli nie masz w co pieniędzy ladowac to ok, a jeśli nie to nie kupuj.a co do witamin możesz kupić te które są dostępne dla wszystkich np jakiś vigor itd.

11

Odp: Czy cos oprocz bialka??

No właściwie tez o tym myślałem hehe, dzieki Wam //:-D :-D /

12

Odp: Czy cos oprocz bialka??

Daily formula na 1 dni zapas kosztuje 35 zl //:-D :-D warto kupić //:-D :-D /

13

Odp: Czy cos oprocz bialka??

A to mam kupić w aptece czy gdzie ?

14

Odp: Czy cos oprocz bialka??

w sklepue z odzywkami.
Firma universal - mówi Ci to coś ??

15

Odp: Czy cos oprocz bialka??

nie za bardzo ;P A ja w Opolu znam tylko dwa sklepy z odzywkami ;p hehe, przejdę sie tam i zobaczę co oferują /

16

Odp: Czy cos oprocz bialka??

jak nie bedzie to poszukaj jakiegoś sklepu internetowego, tam masz wszystko

17

Odp: Czy cos oprocz bialka??

Ok, to ja mam w takim razie zapytanko ;P Co sadzicie o takim czyms:Bialko Ostrowii + Carbo Olimpu + Zestaw witaminek(Vigor czy Daily Formula)...Bialko wpierdzielam 2 razy w dni treningowe i raz w nietreningowe, witaminki oczywiście codziennie a co z Carbo ?? Tylko przed treningiem ??

18

Odp: Czy cos oprocz bialka??

Po trenningu również

19

Odp: Czy cos oprocz bialka??

ja bym Ci zalecił brac Carbo TYLKO po treningu, zeby regeneracja byla szybsza.
węglowodany "zamulaja' organizm, w czasietreningu mogłoby Ci sie nic nie chcieć //:-D :-D Carbo przed treningim zastąp ryżem na jakas godzinkę przed treningiem, tylko zebys sie nim nie przejadł //:-D :-D /

20

Odp: Czy cos oprocz bialka??

ryz to tez wegle

21

Odp: Czy cos oprocz bialka??

tak, lepiej zjeść coś normalnego, co bóg stworzyl, albo co samo wyrosło na ziemi (wersja dla ateistów //:-D :-D ) niz wrzucać do organizmu zbędne odzywki //:-D :-D Pozatym jest roznica miedzy zjeść coś przed treningiem, a zjeść coś na godzinę przed treningiem //:-D :-D /

22

Odp: Czy cos oprocz bialka??

wersja dla ateistów jest lepsza bo ja jestem ateista

23

Odp: Czy cos oprocz bialka??

hehe No to wszystko mamy juz obgadane ;P Bialeczko tak jak mówiłem no i Carbo tylko po treningu ;P ? Czy dobrze zrozumiałem ? /

24

Odp: Czy cos oprocz bialka??

witaminki na czczo, bialko wg brakow w diecie.
Carbo bezpośrednio po treningu.
i kropka //:-D :-D /

25

Odp: Czy cos oprocz bialka??

Dzisiaj zrobiłem male zakupy i kupilem:Witaminki: Vita-min plus (Olimp)Carbo: OlimpuNo i wczesniej kupowałem bialko Ostrowii ;P No to teraz juz wsio wiem co i jak pozdro