1

Temat: Mass Attack – szybki przyrost mięśni w krótkim czasie

Czasami mimo intensywnych treningów i zrównoważonej diety efektów niestety nie widać. Niekiedy problemem okazuje się być zbyt szybki metabolizm, który uniemożliwia zbudowanie masy mięśniowej. W takiej sytuacji warto sięgnąć po odżywkę na masę Mass Attack, która pozwala na szybkie zwiększenie masy mięśniowej.

Jakie efekty daje Mass Attack?

BCAA, kreatyna i białko wpływają na syntezę białek mięśniowych. Węglowodany z kolei powodują zahamowanie ich degradacji. Dlatego aby uzyskać najlepsze efekty, trzeba je wszystkie dostarczać do organizmu. Wchodzą one także w skład odżywki Mass Attack.
Opinie o Mass Attack są zadziwiająco pozytywne. Wiele osób jest zdania, że to najlepsza odżywka na masę na rynku. Charakteryzuje się dwustopniowym działaniem. Przede wszystkim powoduje syntezę białek, a dodatkowo wstrzymuje proces ich degradacji.
Preparat Mass Attack okazuje się skuteczny nawet w przypadkach zdawałoby się beznadziejnych. Działanie Mass Attack jest tak szybkie, dzięki wyjątkowej kompozycji składników.

Dlaczego warto postawić na Mass Attack?

Mass Attack ma bardzo dużo zalet. Przede wszystkim jest to produkt o szybkim działaniu, który doskonale radzi sobie nawet w najtrudniejszych przypadkach. Poza tym jest w pełni bezpieczny dla użytkowników. Nie trzeba się więc obawiać żadnych efektów ubocznych takich jak nudności czy bóle brzucha.
Ogromnym atutem Mass Attack jest wysoka efektywność. 12-tygodniowe badania wykazały, że masa mięśniowa zbudowana za sprawą preparatu może wynosić nawet 3,3 kg. Rekordziści są w stanie w tym czasie uzyskać nawet 12 kg. Pod tym względem Mass Attack nie ma sobie na rynku równych.

W czym tkwi sekret Mass Attack?

Dostępny w najlepszych sklepach Mass Attack to produkt w którego skład wchodzą jedynie najwyższej jakości składniki. Białko i węglowodany mają oczywiście w tym przypadku kluczowe znaczenie. To dzięki nim włókna mięśniowe mogą rozwijać się w sposób kompleksowy.
Ponadto w skład produktu wchodzą L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina (tworzące razem BCAA), kreatyna, kolagen hydrolizowany, fitosterole czy witaminy C, E, B7 i B12.

Produkt doceniany przez sportowców

Mimo dużej popularności Mass Attack cena nadal pozostaje sporym atutem odżywki. Po produkt sięgają nie tylko amatorzy, ale i zawodowi sportowcy, którzy widzą, że jego stosowanie daje wymierne rezultaty. Odżywkę tę ceni sobie m.in. Jarosław Olech, 16-krotny Mistrz Świata w trójboju siłowym. Ponadto Mass Attack poleca wielu dietetyków sportowych czy trenerów. Eksperci są zdania, że produkt daje 120% zwiększenie siły mięśni. Pod tym względem nie ma więc sobie równych.

Dawkowanie Mass Attack

Oczywiście, aby uzyskać optymalne rezultaty należy odżywkę przyjmować w odpowiedniej ilości oraz w regularnych odstępach czasu. Mass Attack powinno się spożywać codziennie. W dniach treningowych należy spożywać go w około 15 minut po ćwiczeniach, a w dni wolne podczas przerw między posiłkami.
Zalecana dzienna porcja w przypadku Mass Attack wynosi 50 gram. Oznacza to 5 miarek produktu. Taką porcję powinno się wymieszać z 220 ml wody lub mleka. Zalecanej porcji nie powinno się przekraczać. Jednocześnie warto pamiętać, że suplement diety nie jest środkiem zastępczym dla odpowiednio zbilansowanej i zrównoważonej diety.  Dobre efekty daje jedynie prawidłowa dieta połączona z regularnym przyjmowaniem odżywki Mass Attack. Można wówczas cieszyć się szybkim i efektywnym przyrostem masy mięśniowej, a o to przede wszystkim chodzi.