1

Temat: Mass Kick - wyzwól energię

Życie osoby aktywnej fizycznie nie jest ograniczone jedynie do regularnych treningów. Codzienność wymaga od sportowców gotowości na wielu obszarach. Dlatego często w ferworze obowiązków brakuje energii na wykonanie solidnego treningu. Na szczęście rynek suplementów diety oferuje przedtreningówki. Ich głównym celem jest wyzwolenie ukrytej energii i poprawa osiągów.

Mass Kick - produkt na szóstkę z plusem

Godnym uwagi suplementem jest Mass Kick. Działanie produktu jest kompleksowe, a co najważniejsze bezpieczne dla organizmu. W preparacie zostały zawarte składniki takie jak:
kreatyna,
aminokwasy BCAA,
beta-alanina,
jabłczan cytruliny,
hydrolizat kolagenu,
witaminy i minerały.

Za poprawę wydolności organizmu odpowiedzialna jest beta-alanina i jabłczan cytruliny. Beta-alanina zaliczana jest do grupy aminokwasów. Składnik stymuluje organizm do produkcji karnozyny. Związek ten ma za zadanie ograniczyć negatywne działanie kwasu mlekowego, który powstaje w mięśniach. W rezultacie możemy efektywniej pracować i nie martwić się o to, że nasze mięśnie odmówią posłuszeństwa i będziemy musieli przerwać trening. Jabłczan cytruliny odpowiada za produkcję tlenku azotu, który ma bardzo dobry wpływ na pracę mięśni. Hydrolizat kolagenu w połączeniu z witaminą C daje niesamowite efekty - pobudza organizm do wytwarzania kolagenu, który jest głównym budulcem skóry, chrząstek stawowych czy więzadeł. W ten sposób zapewniamy ciału skuteczną ochronę przed kontuzjami, co w przypadku osób trenujących regularnie jest kluczowe. Efekty Mass Kick to także przyrost masy mięśniowej. Jest on możliwy dzięki aminokwasom rozgałęzionym BCAA. Naturalnym uzupełnieniem codziennej diety są zawarte w składzie witaminy i minerały. Za poprawę wydolności, a także skuteczną ochronę przed infekcjami odpowiada korzeń ashwagandhy.

Podsumowując, Mass Kick działa wielopłaszczyznowo. Stanowi solidnie wsparcie dla organizmu i pozwala wydobyć drzemiące w sportowcu pokłady energii. Dzięki temu stosując produkt, możesz pożegnać się z wymówkami i osiągnąć wyznaczony cel. Aby jednak zobaczyć satysfakcjonujące efekty, należy regularnie przyjmować Mass Kick. Dawkowanie produktu określa producent - na około 30 minut przed treningiem należy przyjąć 25 g preparatu rozpuszczonego w wodzie. W związku z tym, że odżywka ma formę napoju, zawarte w niej składniki są szybko przyswajane przez organizm. Pozwala to maksymalnie wykorzystać potencjał ukrytych w preparacie składników aktywnych.

Mass Kick - sukces na wyciągnięcie ręki

Co można uzyskać, stosując Mass Kick? Opinie wystawiane przed sportowców, którzy mieli okazję przetestować produkt, wskazują, że jest to produkt, który natychmiast wyzwala energię. Wśród zalet wymienia się:
skuteczność,
bezpieczny skład,
łatwe przygotowanie.

Mass Kick to suplement, który można stosować niezależnie od tego, na jakim poziomie jesteśmy. Produkt jest polecany osobom pragnącym przekraczać granice własnej wytrzymałości, a jednocześnie chcącym uniknąć negatywnych skutków, jakie niesie ze sobą przetrenowanie.

Cena Mass Kick to ok. 140 zł za 750 g opakowanie. Jedno pudełko dostarczy nam energię na 30 sesji treningowych, czyli ponad miesiąc. Mass Kick można kupić w dobrych sklepach z suplementami dla sportowców. Dostępność produktu jest duża, dlatego nie musisz się martwić, że jego zakup będzie trudny.