26

Odp: >>Co o tym sadzicie?<<

To najlepiej jak mam robią a ten cykl 1/2/2/1 wogole sie opłaca czy może odrazu jakiś wiekszy robiaż?

27

Odp: >>Co o tym sadzicie?<<

Jak juz chcesz to brać to 3tab dziennie przez 4 tyg.
wyjdzie bodajże 84 albo piramidkę 3/4/4/3 to bedzie 98.

28

Odp: >>Co o tym sadzicie?<<

A nie jest to zaduży cykl jak na poczatkujacego dodam ze wczesniej nic nie brałem.
Pozatym słyszałem ze lepsze są sta3e dawki dzienne 20-25mg.
Wiec jak lepiej zrobic?

29

Odp: >>Co o tym sadzicie?<<

Ja już napisałem swoje.

30

Odp: >>Co o tym sadzicie?<<

Dobra dzieki.
zobaczę jeszcze jak inni sie wypowiedza.

31

Odp: >>Co o tym sadzicie?<<

iel mzna pisac, ze jesteś za młody na cykle... a bez zajebistej diety i treningu to i możesz aptekę zjeść i ne urośniesz

32

Odp: >>Co o tym sadzicie?<<

Wiadomo ze trening i dobre odzywianie sie to podstawa, dlatego o tym nie wspominam.

A waszym zdaniem który cykl jest lepszy 3/4/4/3 czy 2/3/4/3/2 a moze jeszcze inny?

33

Odp: >>Co o tym sadzicie?<<

Wiadomo ze trening i dobre odzywianie sie to podstawa

to po co sięgasz po koks ? lol

A waszym zdaniem który cykl jest lepszy 3/4/4/3 czy 2/3/4/3/2 a moze jeszcze inny?

dla ciebie żaden :-)

34

Odp: >>Co o tym sadzicie?<<

sięgam po koks bo chce być jeszcze wiekszy.

35

Odp: >>Co o tym sadzicie?<<

torozmiarrow dochodzi sie latami, a ty zapomnij , ze po metcxe i omce będziesz wygldal jak coleman albo Słodkiewicz

http://hades.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php?t 311 http://hades.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php?t 311
przeczytaj pierwsze 3 punkty

http://hades.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php?t 805 http://hades.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php?t 805
sprobuj rozwiązać quiz

36

Odp: >>Co o tym sadzicie?<<

Dobra metkę i tak bede brac.
A jaki cykl jest lepszy 3/4/4/3 czy 2/3/4/3/2 czy moze jeszcze inny?
To juz możesz powiedzieć bo i tak nie zrezygnuje z tego specyfiku.
Pozatym ile wystarczy tabletek clomidu na odblokowanie?

37

Odp: >>Co o tym sadzicie?<<

mi dobre efekty dało 3/4/4/3 ale nie mogę powiedziea jakie efekty da Tobie.. Pozatym są podzielone zdania na temat piramidek.

38

Odp: >>Co o tym sadzicie?<<

No jedna zdecydowa3em sie na cykl 3/4/4/3
Ile starczy tab. clomidu na odblokowanie??

39

Odp: >>Co o tym sadzicie?<<

20/3 tabsow wystarczy.

40

Odp: >>Co o tym sadzicie?<<

A może wiesz jak brać ten clomid po cyklu.

41

Odp: >>Co o tym sadzicie?<<

Dzien po ostatniej tabletce Metanabolu.
100mgs przez 5 dni i 50mgs przez nastepne 10.
Pozatym jakbyo dobrze poszuka3 na forum są takie rzeczy jak odbl.

42

Odp: >>Co o tym sadzicie?<<

jak już chcesz brać koks na masę to lepiej coś innego niż mete, meta to najwieksze i najtańsze ocierwo... lepiej już teocia, mniejsze skutki uboczne i lepsze efekty..

pozdro

43

Odp: >>Co o tym sadzicie?<<

No nie wiem mam 17 lat i proponujesz mi testosteclymeneee przecież i tak mam teraz go pod dostatkim.To co bedzie sie działo jak wezmę jeszcze tescia w3osy na plecach czy gino.A pozatym chyba tescia samego sie nie bierze.

44

Odp: >>Co o tym sadzicie?<<

Jeżeli chodzi o metkę zgodzę sie ze to jest .... . Ale co do tego testosteclymeneeeu to już nie zabardzo lol zamiast metki wes teocia hehe lol niezłe

45

Odp: >>Co o tym sadzicie?<<

kurwa clymeneee, po raz drugi, skoro wiesz lepiej to po co sie pyatsz

46

Odp: >>Co o tym sadzicie?<<

Ale ja nie napisałem że wiem lepiej, a co do teocia to wiadomo że mam burze hormonowi wiec po co mi to.

A co do mety to bede ja brać cyklem 3/4/4/3 bo inni fachowcy na tym forum nie chcą zabardzo radzia,wiem ze mam 17 lat ale dla mego dobra moglibyocie powiedzieć jaki cyk lepiej robia.

A teraz mam takie pytanie dotego poza os3onkami oczywiście kupiłem se Sojovit85 Olimpu(2250kg) i MASS XXL(3 kg) i 2 opakowania Tauryny Olimpu i kreatynę mam Vitalmaxa.
Kretke z Taryna bede brać po cyklu żeby mieć jak najmniejsze spadki.Natomiast jeżeli chodzi o te dwie wcześniejsze odżywki jak je brać, o jakich porach dnia.
Dodam jeszcze że na siłke bede chodzia o godzinie ok.16 a do domu bede wracać tak na godzinę 18 i o tej godzinie amm obiad po powrocie z siłki.
Dlatego prosze was o rade o jakich porach brać odżywki,a skoro chodzi o mietka to wiem ze pojedzenie i sednio 3,4 razy dzienie w rownych odstępach czasu?

47

Odp: >>Co o tym sadzicie?<<

co 4h

48

Odp: >>Co o tym sadzicie?<<

osle... w kulturystyce nie ma pojecia obiad.... jest posiłek o godzinie X.
jeżeli masz nadal w diecei obiad to ciezko z toba.
wiesz, ze teastosteclymeneee to podstawa każdej kuracji ? wiesz skoro mas zburzę w organizmie to po co brac anaboliki lol 3/3/3/3/3, poczytaj temat pakiet 'oslonowy'

49

Odp: >>Co o tym sadzicie?<<

Tylko sie tak mówi ze każdy ma diete, jestem pewny że każdy je co sie da co matka zrobi na obiad, starając sie wrzerac co sie da co ma jak najwiecej białka i jak najmniej tłuszczu.Jak narazie ja tak sie od?ywiam i efekty są.

A co do anabolików to Tylko tak ładnie wyglada powiedz szczerze kto sie zajara tym sportek kto tego gówna nie bierze, mówią wszyscy do 21 lat nic sie nie powinno brać a kto wytrzyma tyle lat ćwicząc np;od16 roku życia.

50

Odp: >>Co o tym sadzicie?<<

ja tyle wytzrmalem... jak i wielu moich kumpli...

ja sobie sam robie zarelko, no chyba, ze mi si enie chce to wtedy w dzien wolny od treningu zjem obiadek mamusi %-)