Temat: Niewinny-oskarzony

kumple na siłce coraz częściej mowia, ty koń co ty bierzesz ze tak rośniesz ciagle im mowie ze nic nie tykałem i wkoza mnie to ze tak mowia, ci którzy wiedza ze ćwiczę mówią ze coś musze brac bo jestem duży i szybko rosne ci którzy nie wiedza ze ćwiczą widza tylko ze jestem duzy,,, wkorwia mnie to, moze poprostu zazdroszczą ze zaczynam ich gonic9ich czyli tych którzy koksują juz od dłuższego czasu) ale juz pewnie nigdy nikt nie uwierzy ze nic nie brałem co zrobic??? hehe chyba bedzie trzeba wziasc nie to zart....hehehehhe
pozdrawiam zzeszonych nie koksujących

2

Odp: Niewinny-oskarzony

Olej leszczy :-)

3

Odp: Niewinny-oskarzony

JarosławBa nie przejmuj sie zbytnio takimi wywodami, to zwyk3a zazdrooa i tyle mam do powiedzenia w tym temacie - lece do następnego hehe big_smile

4

Odp: Niewinny-oskarzony

gratuluje genetyi oraz dobrego planu żywieniowego i treingowego 8)

5

Odp: Niewinny-oskarzony

dokładnie olej ich pewnie ci zazdroszczą bo inaczej by sie nie odzywali.....
ja tez tak mam mówią na mnie MASA albo KARK chodź według mnie jeszcze mi troche brakuje ale ze rosne to im przeszkadza ale OLEWAM TO BO TO SCHEMATY
bo każdy kto duży to musi brac kox wcale NIE.... na siłkę chodza do mnie dwaj kolesie co są mniejsi ode mnie a koksują tylko po sile mozna sie kapnąć ze koxy bo wywalaj na klatę na serie po 100kg !! a są mali jak .....j!! olej to i cwocz dalej by po wakacjach jeszcze bardziej ich zazrdosc zzerala...
powodzenia

6

Odp: Niewinny-oskarzony

A jak ćwiczę na si3ce i robie gryfem na binka i po bokach zakładam dość spory ciężar i kumple do mnie mówią oj BMuriel ostro koksujesz.A ja wiem ze to żart i dla nich odpowiadam: no wiece bez zastrzyków nie ma wyników kumple oczywiście wiedza ze ja zartuje 8) i wszystko jest ok :-)