1

Temat: Largomass

Cześć, zacząłem własnie od kilku dni brać LargoMass, opinie pozytywne, suplement  naturalny, i jak na razie widzę efekty - więcej mam energii i zapału, ciekawe jak to się potoczy jeśli chodzi o budowanie masy mięśniowej i poziom testosteronu, ale zapowiada się obiecująco. Brał ktoś? Jakieś opinie po dłuższym stosowaniu?

2

Odp: Largomass

Stosuje ten suplement od niecałych 4 miesięcy (trenuje już od 5 lat) i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolony. Zero efektów ubocznych, karnityna daje radę z tkanką tłuszczową, a arginina dobrze pompuje mięśnie, czego chcieć więcej? Podczas treningów mogę pozwolić sobie na więcej, bo automatycznie wytrzymałość podskoczyła. Na jakich partiach ciała ci zależy? Co do poziomu testosteronu to z LargoMass na bank podskoczy, bo w składzie masz Tribulus (dodatkowo zwiększa potencję! big_smile).

3

Ja już parę suplementów przerobiłem, bo prawie 10 lat intensywnie chodzę na siłownie, a jeszcze parę lat temu oferta tych wszystkich rzeczy nie była aż tak bogata. Niestety przejechałem się też na syntetykach i radzę Wam trzymajcie się od takich z daleka. A z LargoMass trzymam się już od jakiś 2 lat, przy czym nie stosuję niczego innego. I mogę powiedzieć, że wydolność mam o wiele większą co przekłada się na wyniki. A co do tribulusu to żadna ściema, bo nawet w Chinach go używają jako afrodyzjaka.

4

a co z dawkowaniem? wiem, że 1 tabletka jest zalecana, a przekraczać mogę? bo zależy mi na szybkim efekcie, ale z drugiej strony ma w składzie po 100% dziennego zapotrzebowania niektórych składników, więc może lepiej nie ryzykować. A co do buzdygunka to poczytałem trochę i jako afrodyzjak może i tak, ale chyba nie ma aż takiego działania na testosteron, coś pomaga, ale nie ma co raczej na jakieś radykalne skoki liczyć.

5

Nie ma co brać więcej bo jedna tabletka LargoMass juz daje Ci to czego potrzebujesz. Ja byłem lekko zdziwiony jak przeczytałem, że suplement na budowanie masy mięśniowej zwiększa potencję. Ale u siebie też to zauważyłem. No i w sumie spoko, że można trenować i dodatkowo nie tracić swojej męskości, bo o czymś takim się często słyszy.

6

zwiększa potencje? tribulus to faktycznie booster testosteronu, no ale chyba na potencję aż tak nie działa. w każdym razie w składzie jak widziałem to niektóre składniki mają 100% dziennego zapotrzebowania i chodzi mi o to, czy zaszkodzi jak wezmę więcej.

7

Moglibyście mi powiedzieć czy ten LargoMass dostaliście w sklepie stacjonarnym czy może zamawialiście poprzez stronę producenta? Po tych wszystkich opiniach stwierdziłem, że wypróbuję, bo jestem w trakcie budowania masy mięśniowej. Nie ukrywam, że szybki progres zachęca wink

8

Najbezpieczniej przez stronę producenta, w stacjonarnych chyba jeszcze nie ma, ja zamawiałem przez neta. I okazuje się, że dwie tabletki dziennie czyli jednak zalecana dawka jest taka.

9

Koledzy, nie 1 tabletka, tylko 2. Chyba nie doczytaliście informacji odnośnie dawkowania smile Wtedy macie dzienne zapotrzebowanie na składniki zapewnione w 100%, lepiej nie przekraczać zalecanej dawki żeby nie wystąpił nadmiar w organizmie. Pewnie, że Tribulus terrestris zwiększa potencję, przecież dostarcza saponin steroidowych, które wspomagają wydzielanie związków azotu w ciałach jamistych penisa, co warunkuje silniejszą erekcję.

10

no, właśnie o tym pisałem że chyba dwie tabletki. Doczytałem sobie wszystko dokładnie, i producent pisze że nie należy zalecanej dawki przekraczać. Więc zostawiam jak jest, a piszą że w razie niezadowolenia zwracają hajs więc przynajmniej jedno opakowanie pociągnę i zobaczę co się będzie działo. Na razie widzę większą wydajność na treningach, a na resztę jeszcze poczekam z opinią.

11

Tak jak mówicie panowie zalecana dawka to 2 tabletki dziennie, no ale wiecie jak się porządnie nie przyłożycie do treningów to nawet i całe opakowania na raz nie pomoże. Przede wszystkim regularność i sumienność, tylko wtedy można mówić o jakiś porządnych wynikach, bo sam suplement nic nie da. Tylko suplement plus trening, ale nie zapominać o diecie i odpoczynku - czasem też trzeba się zregenerować.

12

a w czasie regeneracji suplementacja normalnie zostaje i mam brać tabsy normalnie?

13

Jeżeli chcesz otrzymać lepsze efekty, to nie przerywaj suplementacji podczas regeneracji. W trakcie odpoczynku mięśni od treningów, radziłbym się skupić na odpowiednio zbilansowanej diecie połączonej z suplami. W przeciwnym razie efekty będą mizerne. A LargoMass nie koliduje z regeneracją, bo dostarcza składników, które ją wspomagają.

14

To chyba kazdy wie, że od warzywek mięśnie nie urosną. Ja to w ogóle myślałem, że ten tribulus z tą potencją to jakaś przeginka, ale jakie było moje zdziwienie jak w tych sprawach komfort się poprawił i żona nie narzeka, bo wiecie jak to się mówi jak już umięśniony to pewnie w łóżku słaby.

15

Stosuję LargoMass zaledwie 5 dzień, a pierwsze efekty już są. Na początku zauważyłem znaczny wzrost wydolności i wytrzymałości, dzięki czemu mogę zwiększyć intensywność mojego treningu. Zobaczymy co będzie działo się dalej, za tydzień mam umówioną bioimpedancję, wtedy okaże się czy nastąpiła zmiana proporcji tkanki mięśniowej do tłuszczowej. Jednak warto było zacząć suplementację, chociażby dla szybkiego progresu, który podnosi motywację na treningach.