1

Temat: Largomass

Cześć, zacząłem własnie od kilku dni brać LargoMass, opinie pozytywne, suplement  naturalny, i jak na razie widzę efekty - więcej mam energii i zapału, ciekawe jak to się potoczy jeśli chodzi o budowanie masy mięśniowej i poziom testosteronu, ale zapowiada się obiecująco. Brał ktoś? Jakieś opinie po dłuższym stosowaniu?

2

Odp: Largomass

Stosuje ten suplement od niecałych 4 miesięcy (trenuje już od 5 lat) i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolony. Zero efektów ubocznych, karnityna daje radę z tkanką tłuszczową, a arginina dobrze pompuje mięśnie, czego chcieć więcej? Podczas treningów mogę pozwolić sobie na więcej, bo automatycznie wytrzymałość podskoczyła. Na jakich partiach ciała ci zależy? Co do poziomu testosteronu to z LargoMass na bank podskoczy, bo w składzie masz Tribulus (dodatkowo zwiększa potencję! big_smile).

3

Ja już parę suplementów przerobiłem, bo prawie 10 lat intensywnie chodzę na siłownie, a jeszcze parę lat temu oferta tych wszystkich rzeczy nie była aż tak bogata. Niestety przejechałem się też na syntetykach i radzę Wam trzymajcie się od takich z daleka. A z LargoMass trzymam się już od jakiś 2 lat, przy czym nie stosuję niczego innego. I mogę powiedzieć, że wydolność mam o wiele większą co przekłada się na wyniki. A co do tribulusu to żadna ściema, bo nawet w Chinach go używają jako afrodyzjaka.

4

a co z dawkowaniem? wiem, że 1 tabletka jest zalecana, a przekraczać mogę? bo zależy mi na szybkim efekcie, ale z drugiej strony ma w składzie po 100% dziennego zapotrzebowania niektórych składników, więc może lepiej nie ryzykować. A co do buzdygunka to poczytałem trochę i jako afrodyzjak może i tak, ale chyba nie ma aż takiego działania na testosteron, coś pomaga, ale nie ma co raczej na jakieś radykalne skoki liczyć.